Connect with us
Milena Wieczorek Sebastian Kowalczyk partnerka Sebastiana Kowalczyka narzeczona żona dziewczyna ile lat
Fot. Instagram @milena_wieczorek_

Sport

Milena Wieczorek. Kim jest piękna narzeczona Sebastiana Kowalczyka z Pogoni?

Sebastian Kowalczyk to młoda gwiazda Pogoni Szczecin. Jak wygląda i kim jest jego partnerka, Milena Wieczorek? Jak długo są już ze sobą? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule.

Milena Wieczorek. Kim jest partnerka Sebastiana Kowalczyka?

Sebastian Kowalczyk to ofensywny pomocnik od młodości grający w Pogoni Szczecin. Obecnie jest regularnym zawodnikiem tej drużyny. Od pewnego czasu w jego sercu poza piłką nożną znalazło się miejsce dla kobiety. Kim jest partnerka Sebastiana Kowalczyka? Otóż miłość młodego sportowca to Milena Wieczorek.

Jak długo są razem? Para spotykała się jeszcze w latach nastoletnich. Obecnie są w związku już 8 lat. Ich kwitnąca miłość jest wszechobecna, razem zwiedzili już bowiem wiele zakątków Polski i Europy. Na ich profilach społecznościowych można znaleźć zdjęcia między innymi z Berlina. Niedawno miało miejsce ważne wydarzenie w życiu pary. W grudniu 2022 roku Milena Wieczorek została narzeczoną Sebastiana Kowalczyka. Wyrazy gratulacji złożyło wielu znanych polskich piłkarzy, w tym reprezentanci kraju, tacy jak Kamil Jóźwiak, czy Kamil Grosicki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @milena_wieczorek_

Ile lat ma partnerka Sebastiana Kowalczyka? Jak wygląda? Wzrost, kolor oczu, włosów, znak zodiaku

Wielu internautów zastanawia się ile lat ma partnerka Sebastiana Kowalczyka. Milena Wieczorek ma 24 lata. Oznacza to, że jest rówieśniczką swojego narzeczonego. Jest zodiakalną Panną. Przez długi czas eksperymentowała z jasnym odcieniem fryzury. Jednak jej obecny kolor włosów to brąz. Narzeczona Sebastiana Kowalczyka ma niebieskie oczy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @milena_wieczorek_

Czym zajmuje się Milena Wieczorek? Praca, hobby, rodzina, dzieci, pies

Partnerka Sebastiana Kowalczyka ma ciekawy zawód. Milena wieczorek jest bowiem kosmetologiem pracującym w klinice medycyny estetycznej. Zdjęciami z pracy chwali się na swoich profilach społecznościowych. Widać, że narzeczona Sebastiana Kowalczyka traktuje swoje zajęcie z dużym szacunkiem, a klienci nie mają zastrzeżeń co do jakości jej usług.

Jeśli chodzi o usposobienie Mileny Wieczorek, na pewno warto zauważyć, że lubi zwierzęta. Ma suczkę, która razem z narzeczonym wychowują od maleńkości. Ponadto lubi konie. Czy Milena Wieczorek i Sebastian Kowalczyk mają dzieci? Z tego co wiadomo, obecnie para nie ma szkrabów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @milena_wieczorek_

Partnerka Sebastiana Kowalczyka. Milena Wieczorek Instagram

Jak większość polskich WAGs, Milena Wieczorek ma oczywiście konto na Instagramie. Nazwa jej profilu to @milena_wieczorek_. Warto zauważyć, że ma koncie ma już ponad pięć tysięcy obserwujących. Jest bardzo aktywną Instagramerką. Ma dodanych ponad 100 postów, a także wiele relacji.

Na jej profilu możemy znaleźć wiele prywatnych zdjęć, przedstawiających codzienne życie partnerki Sebastiana Kowalczyka. Jest tam również wiele zdjęć zakochanej pary, ich psa oraz wielu wyśmienitych stylizacji młodej kobiety.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Nicol Luzardi. Kim jest seksowna partnerka Nicoli Zalewskiego?

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top