Connect with us
miłość unf*cked gary john bishop

Kultura

Nietypowo o miłości. Gary John Bishop w wysokiej formie

„Miłość unf*cked. Ogarnij swój uczuciowy bajzel” to napisany przez Gary’ego Johna Bishopa poradnik, w którym autor w prostych i mocnych słowa pokazuje, jak zbudować udaną relację. A wie o tym naprawdę dużo patrząc na jego doświadczenie zawodowe i poprzednio napisane książki.

Miłość unf*ucked – miłość odwikłana, miłość zrozumiana, miłość naprawiona

Miłość jest cierpliwa, miłość jest łaskawa… A kiedy przestaje taka być, co wtedy?

Nieważne, ilu wspaniałych rad byś wysłuchał i jak bardzo byś się starał, czasem zupełnie nic nie pomaga. Bo prawda jest taka, że do bycia w dobrym związku jesteś żałośnie źle przygotowany. A przecież chyba żadne inne zobowiązanie nie definiuje twojego życia tak bardzo, jak relacja z drugą osobą.

Jesteś z kimś? A może dopiero o tym marzysz? Może leczysz rany po zerwaniu? A może jedną nogą jeszcze jesteś w związku, a drugą już poza nim? Jesteś po ślubie? Po rozwodzie? Singielką, singlem? A może po prostu związki cię przytłaczają?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Co musicie wiedzieć o swoim ciele? Adam Kay z książką dla młodzieży

Posłuchaj, najwyższy czas wyjść z tego uczuciowego bagna i wziąć sprawy w swoje ręce. Nie mam dla ciebie żadnych kwiecistych gadek, nie oferuję cudownych strategii czy technik – chcę porozmawiać z tobą tak, jak rozmawiają ludzie z krwi i kości, o tym, jak mieć spełniony, szczęśliwy związek, w którym wszystko autentycznie działa.

Autor jest doskonale znany

Gary John Bishop, autor bestsellera “Unf*ck Yourself. Napraw się!”, w swojej najnowszej książce w prostych i mocnych słowach odkrywa tajemnicę udanej relacji: jesteś nią ty i twoja chęć naprawienia siebie.

Pisarz urodził się i wychował w Glasgow w Szkocji. W 1997 roku przeprowadził się jednak do Stanów Zjednoczonych, gdzie poświęcił się metodom rozwoju osobistego z zastosowaniem ontologii i fenomenologii. Po wielu latach praktyki i zdobywania kwalifikacji został natomiast starszym dyrektorem programowym w firmie będącej światowym liderem profesjonalnego coachingu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"Świat na celowniku" - nowa książka Navala już w sprzedaży

Po latach prowadzenia szkoleń dla tysięcy osób w wielu krajach oraz zgłębiania idei Martina Heideggera, Hansa-Georga Gadamera i Edmunda Husserla stworzył własną odmianę „filozofii miejskiej”.

Obecnie natomiast pomaga ludziom wprowadzać w ich życiu realne zmiany, co zawsze przynosi mu satysfakcję. Metody Gary’ego są praktyczne i łatwe do zastosowania, a jego bezpośrednie podejście, charyzma i zerowa tolerancja dla ściemy przyciągają rzesze pragnące odmienić swój los.

Dane techniczne

„Miłość unf*cked. Ogarnij swój uczuciowy bajzel”
Autor: Gary John Bishop
Wydawca: Insignis
Premiera: 09.02.2022
Cena okładkowa: 39,99 zł
Liczba stron: 224

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top