Connect with us
"MiłyPan" Fame MMA
Fot. Instagram @najmilszypan

Sport

„MiłyPan”. Kim jest piosenkarz i zawodnik Fame MMA Piotr Kołaczyński?

Nie straszna mu scena, ani oktagon największej freakowej federacji mma na świecie. Kim jest „MiłyPan”, który na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki Disco Polo, a ponadto od niedawna znajduje się w świecie sportów walki?

Kim jest Piotr Kołaczyński?

Federacja Fame MMA wprowadza do swoich szeregów bardzo wiele nowych twarzy, by móc zapewnić sobie różnorodność kart walk kolejnych gal. Jedną z nowych osób w organizacji stworzonej w 2018 roku przez Wojtka Golę i Michała „Boxdela” Barona jest artysta Disco Polo Piotr Kołaczyński. Jego fani, a także ci, którzy oglądali konferencję przed październikową galą, znają go pod pseudonimem „MiłyPan”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Jeśli ktoś nadal go nie kojarzy, to na pewno uświadomi sobie, o kogo chodzi, gdy dowie się, że to właśnie on jest autorem absolutnie hitowego kawałka Disco Polo pod tytułem „Królowa”, który na ten moment ma ponad 122 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Utwór często jest nazywany hitem 2018 roku.

 

Jeśli chodzi o sporty walki to jego pierwszym wyzwaniem, a raczej rywalem jest niezwykle popularny raper „Smolasty”. Twórcy muzyczni znaleźli się w karcie walk gali Fame MMA 11: Fight Club, podczas której zmierzą się przeciwko sobie.

Kariera muzyczna gwiazdy Disco Polo

Mający obecnie 25 lat twórca rozpoczynał swoją karierę muzyczną od programu Disco Stars, gdzie chciał zaimponować wykonaniem wspomnianego wcześniej utworu „Królowa”. Mężczyzna nie wzbudził jednak zainteresowania oceniających. Co więc sprawiło, że obecnie na jego koncerty przychodzą ogromne tłumy?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MiłyPan (@najmilszypan)

 

Kołaszczyński nie zamierzał się poddać i zabrał swoją twórczość na serwis YouTube. Jego dwa pierwsze utwory „Królowa” i „Małolatki” przebiły nieosiągalną dla większości barierę 100 milionów wyświetleń. Podbudowany tym sukcesem piosenkarz napisał kolejne piosenki „Lovesong”, „Melanż”. „Przyjaciele”, „Pod ścianą” oraz „Hop Hop”, które złożyły się na płytę składającą się z siedmiu utworów. Jak można się domyślać krążek zatytułowany „Discopolot” okazał się wielkim sukcesem.

„MiłyPan” – wiek, rodzina, waga, wzrost

Piotr Kołaczyński urodził się 31 maja 1996 roku, a więc obecnie ma skończone 25 lat. Można go więc spokojnie nazwać artystą młodego pokolenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Oliwia Bieniuk. Kim jest uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Jeszcze w 2021 roku mężczyzna był w związku z wokalistką zespołu Top Girls, Angeliką Żmiejewską. Jakiś czas temu „MiłyPan” napisał na swoim InstaStories: Angela jest git, ja też jestem, ale nie do związków. Tak jak już wcześniej pisałem: lepszy ze mnie ziomal niż partner. Kobieta w dość chłodny sposób napisała post, w którym wyjaśniła, że jej decyzja o wyjawieniu związku z 25-latkiem miał na celu wyłącznie pokazanie, że nie chce więcej mieć z nim nic wspólnego.

Mężczyzna ma syna i córeczkę Basię. Nie wiadomo, kto jest mamą dzieci. Raczej nie jest nią wspomniana wcześniej piosenkarka, a to dlatego, że z tego, co nam wiadomo, jej związek z Kołaczyńskim trwał zaledwie kilka miesięcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MiłyPan (@najmilszypan)

 

Posiłkując się informacjami zamieszczonymi na stronie famemma.tv, możemy się dowiedzieć, że „MiłyPan” ma 177 centymetrów wzrostu i identyczny zasięg rąk. Waży 75 kilogramów. Te warunki fizyczne stawiają go w gorszej pozycji niż „Smolastego”, który jest cięższy i wyższy. To samo najwyraźniej zauważyli bukmacherzy, którzy przewidują zwycięstwo rapera.

„MiłyPan” w mediach społecznościowych

Młody artysta discopolowy nie posiada konta na Tik Toku, bądź Twitterze. Jak można się było jednak spodziewać, popularny piosenkarz jest rozchwytywany na Instagramie. Ma tam już niemalże 100 tysięcy obserwujących. Jak wiadomo ta liczba może tylko i wyłącznie wzrosnąć dzięki jego obecności w Fame MMA. To dlatego, że federacja już teraz generuje olbrzymie zasięgi, które z każdą kolejną galą się powiększają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 11 - wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez MiłyPan (@najmilszypan)

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top