Connect with us
żona fabiana drzyzgi monika drzyzga
Fot. Instagram @monadrzyzga_makeup

Sport

Żona Fabiana Drzyzgi – kim jest piękna Monika Drzyzga?

Kim jest i czym się zajmuje żona Fabiana Drzyzgi? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o Monice Drzyzdze (z domu Król), która tworzy niezwykle udany związek z siatkarzem.

Kim jest żona Fabiana Drzyzgi?

Kim jest żona Fabiana Drzyzgi, reprezentanta Polski w siatkówce, mistrza świata z lat 2014 i 2018? To Monika Drzyzga, z domu Król.

Pochodzi z Drzewicy. To położona w województwie łódzkim mała miejscowość niedaleko Opoczna, mająca niecałe 4 tysiące mieszkańców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Wilfredo Leona - kim jest partnerka siatkarza, Małgorzata Leon?

Obecnie zajmuje się wizażem, prowadząc własną działalność w tym zakresie. W przeszłości była także hostessą.

Jeśli chodzi o wykształcenie, to studiowała ekonomię w Warszawie.

Od kiedy zna się z siatkarzem?

Para poznała się w 2012 roku. Kobieta przyznała, że stało się to przez jej koleżankę z pracy. „Zauważył mnie już wcześniej i przez rok próbował złapać ze mną kontakt. Byłam jednak wtedy zajęta, więc usłyszał od Oliwii, że nie ma szans. Życie poukładało się jednak tak, że później spotkaliśmy się w klubie, zaczęliśmy ze sobą pisać i tak zostało” – wyznała w wywiadzie ze sport.tvp.pl.

Para wzięła ślub we wrześniu 2016 roku. Po zamieszczanych zdjęciach widać, że miłość po kilku latach nie zmalała ani trochę.

Żona Fabiana Drzyzgi – wiek, rodzina, dzieci

Monika Drzyzga urodziła się w 1992 roku, ma więc 29 lat. Tym samym jest dwa lata młodsza od swojego partnera.

Para ma jedno dziecko – córkę Julię, która przyszła na świat w 2018 roku, tuż przed mistrzostwami świata w siatkówce. Rodzice bardzo kochają swoje dziecko.

Kobieta przy okazji dnia dziecka w 2021 roku napisała „Kocham Cię córeczko! Jesteś cudem w moim życiu! Jesteś idealna!”, co oczywiście doskonale pokazuje jej miłość do dziecka.

Monika Drzyzga w mediach społecznościowych

Życie kobiety możecie obserwować na Instagramie. Żona Fabiana Drzyzgi jest tam obecna jako @monadrzyzga_makeup, a obserwuje ją ponad 22,5 tys. osób.

Na kolejnych zdjęciach znajdziecie natomiast kilka zdjęć zjawiskowej partnerki siatkarza.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.4/5 (liczba głosów: 45)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top