Connect with us
Monika Goździalska
Fot. YouTube / Superstacja

Lifestyle

Monika Goździalska. Co wiadomo na temat znanej celebrytki?

Monika Goździalska to była modelka, którą poznaliśmy dwadzieścia lat temu w programie „Big Brother”. Obecnie spełnia się m.in. jako prezenterka telewizyjna. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Monika Goździalska?

Kim jest Monika Goździalska? To modelka, celebrytka i prezenterka telewizyjna.

Pierwsze kroki w modelingu stawiała dość przypadkowo w wieku szesnastu lat. Została zauważona na warszawskiej ulicy przez pracowników agencji modelek, którzy zaproponowali jej współpracę. Wydawało się, że nic nie zatrzyma jej kariery. Wyjechała do Paryża i pracowała dla czołowej agencji modelek, a w 1999 wybrano ją Twarzą Europy.

Jej karierę zatrzymała jednak nieplanowana ciąża. Z tego powodu modelka zdecydowała się na powrót do Polski i porzucenie kariery na jakiś czas.

Uczestniczyła również w konkursach piękności. Brała udział w wyborach Mrs. World w 2011 roku, w którym to konkursie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss.

Kariera w telewizji

W 2002 roku była uczestniczką trzeciej edycji programu „Big Brother”, dzięki któremu zaistniała w polskim show-biznesie. Wprawdzie zajęła 8. miejsce, ale zapadła widzom w pamięć. Sześć lat później została zaproszona przez producentów do udziału w specjalnej vipowskiej edycji „Big Brother 5”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw?

Jedną z pasji Moniki Goździalskiej jest gotowanie. Dlatego też próbowała swoich sił w pierwszej edycji programu kulinarnego „MasterChef”. Występu nie może zaliczyć jednak do udanych, bowiem zajęła ostatnie miejsce. Prowadziła także bloga kulinarnego.

Następnie pracowała w stacji TO!TV, w której prowadziła program „TO!Do Garów”. Była też dyrektorem zarządzającym stacji. Natomiast w TVP pracowała w porannym paśmie Dzień Dobry Polsko „Kulinarny zawrót głowy”. Przepisy prezentowane na antenie pojawiły się w jej książce pt.”#niedopodrobienia”

Goździalska była związana także z kanałem Superstacja w latach 2020-2021, prowadząc tam program „Z pierwszej strony”.

W 2021 zadebiutowała w stacji Polsat Sport jako prowadząca galę federacji Babilon MMA.

Wiek, rodzina

Monika Goździalska, z domu Brochacka, w tym roku będzie obchodziła 39 urodziny, urodziła się bowiem w 1983 roku. Pochodzi z Brześcia Kujawskiego niedaleko Włocławka.

Celebrytka ma za sobą nieudane małżeństwo. W 2016 roku rozwiodła się z pierwszym mężem.

Kobieta ma z tego związku dwójkę dzieci – córkę Julię (ur. 2000 r.) i syna Tristana (ur. 2007 r.).

Modelka raczej strzeże swojej prywatności. Wiadomo, że w 2019 roku wyszła po raz drugi za mąż, a uroczystość odbyła się na Malediwach w gronie najbliższych, w tajemnicy przed mediami. Okazuje się jednak, że w Polsce według prawa ten ślub jest nieważny. Kobieta do tej pory nie zdradziła, kim jest jej partner.

Monika Goździalska w mediach społecznościowych

Monika Goździalska prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @monika.gozdzialska, a obecnie obserwuje ją 150 tys. osób. Aby jednak podglądać dodawane zdjęcia, trzeba ją dodać do obserwowanych, konto jest bowiem prywatne. Prowadzi je bardzo aktywnie, będąc w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dodając regularnie posty i instastories.

3.9/5 (liczba głosów: 21)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top