Connect with us
najlepsze seriale oryginalne viaplay polskie seriale oryginalne viaplay

Telewizja

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Co obejrzeć na nowej platformie?

Platforma Viaplay wystartowała w Polsce 3 sierpnia. W ofercie znajduje się sport na żywo oraz filmy i seriale. W tym newsie skupimy się na produkcjach oryginalnych Viaplay. Wszak skandynawska platforma jest na rynku od kilku lat i nakręciła już niejeden serial. W ofercie znajdują się głównie seriale kryminalne i dramatyczne, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę korzenie Viaplay. Co warto obejrzeć?

Pod osłoną mroku (2019) – serial kryminalny – 2 sezony

Aby rozwiązać sprawy najbardziej brutalnych zbrodni, duńska policja musi zrozumieć sposób myślenia przestępców. Do pomocy zostaje wezwana Louie Bergstein, była profilerka i ekspertka od seryjnych morderców.

Ocena IMDB: 7.5 z 2 741 ocen

The Head (2020) – thriller – 1 sezon

Zespół badawczy jest odpowiedzialny za utrzymanie bazy podczas długich nocy polarnych. Jednak nagle w środku zimy stacja przestaje się komunikować z otoczeniem.

Ocena IMDB: 6.9 z 5 252 ocen

Krew nie woda (2014) – serial dramatyczny – 3 sezony

Matka zaprasza w odwiedziny Lassego, Oskara i Jonnę. Rodzeństwo udaje się do rodzinnego pensjonatu na wyspie Sunnano. Miejsce to przypomina im jednak o konfliktach i mrocznych tajemnicach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Viaplay w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć. Pytania i odpowiedzi

Ocena IMDB: 7.3 z 1 361 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Kochaj mnie (2019) – serial dramatyczny – 2 sezony

Jak różne pokolenia radzą sobie z miłością, związkami i tęsknotą? Poznajcie doktor Clarę, która wciąż szuka uczucia, jej zakochanego młodszego brata Arona i ich ojca Stena, który nieoczekiwanie odkrywa w życiu pasję.

Ocena IMDB: 7.9 z 2 506 ocen

Wisting (2019) – serial kryminalny – 1 sezon

Detektyw William Wisting prowadzi dwa najtrudniejsze śledztwa w swojej karierze. Niespodziewanie jego dochodzenie dotyczące seryjnego mordercy zaczyna łączyć się ze sprawą artykułu jego córki.

Ocena IMDB: 7.3 z 4 054 ocen

Box 21 (2019) – serial kryminalny – 1 sezon

Lidia zostaje zwabiona przez chłopaka do Szwecji, gdzie jest zmuszana do prostytucji. Los sprawia, że szukająca zemsty dziewczyna poznaje policjanta Ewerta Grensa, który natomiast ściga niebezpiecznego przestępcę.

Ocena IMDB: 6.9 z 979 ocen

Przesłuchanie (2019) – serial dramatyczny – 1 sezon

Kiedy córka Bjorna zostaje znaleziona martwa, postanawia on prześledzić jej ostatnie dni. Podczas serii spotkań z osobami zamieszanymi w sprawę, Bjorn staje w obliczu trudnej prawdy zarówno o swojej córce, jak i o sobie.

Ocena IMDB: 7.0 z 1 301 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Porni (2021) – serial dramatyczny – 1 sezon

Pernille zawsze stawia swoich bliskich na pierwszym miejscu. Samotnie wychowuje dwie córki i siostrzeńca oraz zajmuje się ojcem, który przechodzi kryzys. Czy znajdzie w końcu czas dla siebie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Redakcja Viaplay w Polsce. Kogo można zobaczyć i usłyszeć?

Ocena IMDB: 8.3 z 818 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Thunder in my heart (2021) – serial dramatyczny – 1 sezon

22-letnia Sigrid i jej przyjaciele borykają się z trudnościami związanymi z dorastaniem. Próbują sprostać nieoczekiwanym wyzwaniom dorosłego życia oraz oczywiście zmierzyć się z własną tożsamością, przeszłością oraz namiętnościami.

Ocena IMDB: 7.7 z 620 ocen

Honor (2019) – serial dramatyczny – 2 sezony

Kancelaria prawna Heder reprezentuje głównie kobiety, które padły ofiarą przemocy i przestępstw na tle seksualnym. Okazuje się, że jej pracownice mają mroczne sekrety, zagrażające zarówno im samym, jak i firmie.

Ocena IMDB: 6.3 z 916 ocen

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top