Connect with us
narzeczona piotra michalskiego
Fot. Instagram @natmaliszewska

Sport

Kim jest narzeczona Piotra Michalskiego? To również znana sportsmenka

Kim jest i czym zajmuje się narzeczona polskiego panczenisty, Piotra Michalskiego? Możecie być zaskoczeni, bo to równie znana, a przy tym piękna, polska sportsmenka. W tym newsie przedstawiamy informacje na temat życia prywatnego i kariery sportowej Natalii Maliszewskiej.

Kim jest narzeczona Piotra Michalskiego?

Kim jest narzeczona Piotra Michalskiego? To Natalia Maliszewska, która także uprawia sport na najwyższym, światowym poziomie. Jest bowiem łyżwiarką szybką specjalizującą się w short tracku. Podobnie jak swój partner, pojawi się na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 w Pekinie.

To jeden z tych związków, w których nie wiadomo, kto jest bardziej popularny. Zarówno Natalia Maliszewska, jak i Piotr Michalski, znajdują się bowiem w ścisłej światowej czołówce w swoich sportach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest narzeczony Natalii Maliszewskiej? To także znany sportowiec

Para jest ze sobą w związku od kilku lat i powoli szykuje się do ślubu. Mężczyzna oświadczył się bowiem swojej ukochanej w lipcu 2020 r., a ta bez zastanowienia z wielką radością przyjęła od niego zaręczyny.

Pochodzi z Białegostoku, a obecnie jest zawodniczką klubu z rodzinnego miasta – Juvenii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Maliszewska (@natmaliszewska)

Kariera sportowa Natalii Maliszewskiej

Kobieta zaczęła uprawiać short track w 2007 roku, a w Pucharze Świata zadebiutowała pięć lat później. Sukcesy przyszły niedługo później, bowiem w 2013 roku. Wtedy właśnie narzeczona Piotra Michalskiego zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w short tracku w biegu sztafetowym. To był jednak dopiero początek, choć na kolejne duże sukcesy trzeba było poczekać kilka lat.

W 2019 roku Polka została Mistrzynią Europy w biegu na 500 metrów. Rok później na tym samym dystansie zdobyła brąz, a w 2021 roku srebro. Ma więc komplet medali Mistrzostw Europy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Kamila Stocha. Kim jest piękna Ewa Bilan-Stoch?

Natalia Maliszewska ma także na koncie sukcesy w Pucharze Świata. W sezonie 2018/19 była najlepszą zawodniczką na dystansie 500 metrów, a w sezonie 2021/2022 zajęła trzecie miejsce. Aspiracje co do olimpijskiego medalu są więc w pełni uzasadnione.

Sportsmenka startowała już na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Zajęła tam 11. miejsce w biegu na 500 metrów. W gronie jej sukcesów są oczywiście także medale Mistrzostw Polski oraz rekordy naszego kraju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Maliszewska (@natmaliszewska)

Wiek, rodzina, dzieci

Natalia Maliszewska urodziła się 16 września 1995 r., ma więc 26 lat. Tym samym jest o rok młodsza od swojego życiowego partnera.

Para nie ma dzieci. Są jednak właścicielami uroczego pieska rasy Chihuahua.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Maliszewska (@natmaliszewska)

Narzeczona Piotra Michalskiego w mediach społecznościowych

Natalię Maliszewską można obserwować przede wszystkim na Instagramie. Jest tam obecna jako @natmaliszewska, a obserwuje ją ponad 11,2 tys. użytkowników. Piękna sportsmenka dzieli się fotografiami głównie z kariery sportowej, ale nie brakuje także zdjęć z życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Maliszewska (@natmaliszewska)

4.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top