Connect with us
Narzeczona Kajetana Kajetanowicza
Fot. Twitter

Sport

Narzeczona Kajetana Kajetanowicza. Kim jest śliczna Aneta Podżorska?

Kajetan Kajetanowicz to jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Utalentowany sportowiec ma dużą rodzinę i piękną partnerkę, która od niedawna jest jego narzeczoną. Kim jest wykształcona oraz pracowita Aneta Podżorska i jak wspiera męża?

Kilka słów o sławnym i utalentowanym partnerze

Narzeczona Kajetana Kajetanowicza to Aneta Podżorska. Barwna kobieta wybrała najlepiej, jak mogła. Jej narzeczony to wielokrotny rajdowy mistrz Polski i Europy, a także wicemistrz świata WRC2. Wygrywał również często imprezę w Mikołajkach, czyli Rajd Polski. Zawodnik z Cieszyna zaczynał karierę w 2000 roku, za kierownicą… popularnego „malucha”, czyli fiata 126p.

Od lat nie ma sobie równych na polskim podwórku i osiągnięciami dorównał legendzie polskiego motorsportu Krzysztofowi Hołowczycowi. Obecnie narzeczona Kajetana Kajetanowicza trzyma kciuki za jego występy w mistrzostwach świata WRC3. Kierowca startuje tam razem ze swoim pilotem — Maciejem Szczepaniakiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Carola Martinez - kim jest żona Sergio Pereza, kierowcy F1?

Jak zaczęła się wielka miłość? Narzeczona Kajetana Kajetanowicza i wspólna pasja

Zarówno Kajetanowicz jak i Aneta Podżorska wychowali się w tym samym mieście, czyli Cieszynie. Para po raz pierwszy skrzyżowała jednak swoje drogi bardzo późno, bo podczas pewnego eventu sportowego. Co ciekawe partnerka Kajetana Kajetanowicza również miała pociąg do rajdów. Na swoim koncie miała kilka startów w imprezach niższej rangi.

A pasję zaszczepił w niej ojciec mechanik. Aneta Podżorska wspomina, że od dziecięcych lat zachwycała się rykiem silników i obserwowała odcinki specjalne z bliska. Wtedy jeszcze nie miała pojęcia, że będzie planowała w przyszłości ślub z kimś z tego środowiska.

Narzeczona Kajetana Kajetanowicza stara się zapewniać przestrzeń ukochanemu

Narzeczona Kajetana Kajetanowicza skończyła kierunek Architektura wnętrz na ASP w Krakowie. Wcześniej uczęszczała do szkoły plastycznej w Bielsku-Białej. Swoje życie zawodowe powiązała z projektowaniem wnętrz i w tym kierunku prowadzi swoją firmę. Porzuciła w ten sposób całkowicie rajdowe zainteresowania, jakimi pałała w młodości.

Przyszła żona Kajetana Kajetanowicza daje mu dużo prywatnej przestrzeni i znajduje czas dla siebie. Nie chce mieszać się w życie zawodowe kierowcy. Uważa, że zespół partnera dobrze wie, co ma robić i nie potrzebują dodatkowego głosu. Mimo to zawodnik nie jest osamotniony. Partnerka wspiera zawodnika z domowego zacisza. Aneta Podżorska Martwi się o swojego narzeczonego przez niebezpieczny zawód, jaki wykonuje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Zmarzlika. Kim jest piękna Sandra Zmarzlik?

Długie samotne dni i narzeczona Kajetana Kajetanowicza prowadząca własną firmę

Sezon Kajetana Kajetanowicza często trwa wiele miesięcy. Podczas niego zawodnik podróżuje po całym świecie. Zaczyna sezon w Monte Carlo, by potem jeździć w Afryce, Japonii, czy Nowej Zelandii. Przez napięty grafik 43-latek rzadko ma czas na spędzanie czasu z rodziną. Zdarza się, że mężczyzny brakuje w bardzo ważnych momentach życia rodziny.  Nawet kiedy jest w domu, często musi rozdzielać czas między rodzinę, a treningi i przygotowania do kolejnych zawodów. Jednak kiedy tylko ma chwilę, to poświęca się całkowicie najbliższym. Niestety takich momentów nie ma zbyt wiele.

Codzienność narzeczonej Kajetana Kajetanowicza wygląda bardzo wymagająco. Poza opieką nad dwójką małych dzieci musi dzielić czas na prowadzenie własnej firmy. Oczywiście dzielenie dwóch tak czasochłonnych zadań nie jest możliwe bez pomocy.

Na całe szczęście poza narzeczonym, wielofunkcyjna biznes-women może liczyć na wsparcie dziadków. W wolnych chwilach sprawdza informacje z rajdów, w których startuje jej ukochany. Zanim „Kajto” powróci z wyjazdu, to narzeczona przygotowuje mu razem z dziećmi komitet powitalny. Gotuje wtedy ulubione smakołyki rajdowego mistrza.

Macierzyństwo w czasie lockdownu. Rozłąka podczas narodzin

Para ma dwójkę dzieci. Starsza córka, Oriana, miała szansę wychowywać się w „normalnych” czasach. Jednak narodziny młodszego syna, Gracjana, przypadły na początek pandemii. Niestety Kajetanowicz musiał opuścić z powodu kwarantanny swoją rodzinę i nie mógł być przy porodzie syna.

To był trudny okres dla pary. Jednak dziecko urodziło się zdrowe, a sportowiec już niebawem zakończył swoją przymusową kwarantannę. Cała czwórka powróciła do siebie i mogła cieszyć się rozwojem rodziny.

Świeże narzeczeństwo

Związek mimo wieloletniego stażu dopiero niedawno został sfinalizowany pierścionkiem zaręczynowym. Kajetanowicz pochwalił się tym, że jego partnerka zgodziła się na ślub na swoim Instagramie dość niedawno. Zanim Kajetanowicz i Podżorska weszli na ten poziom relacji, musieli wychować dwójkę szkrabów. Na pewno na przeszkodzie parze stała też prężna kariera kierowcy rajdowego, która utrudniała chociażby planowanie ślubu. Oby teraz wiodło im się już tylko lepiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Psy kierowców F1. Poznaj pupilki najszybszych zawodników świata

4.3/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top