Connect with us
Natalia Bamber-Laskowska kim jest parnterka Jacka Laskowskiego wiek
Fot. pytanienasniadanie.tvp.pl

Sport

Natalia Bamber-Laskowska. Kim jest żona Jacka Laskowskiego?

Kim jest żona Jacka Laskowskiego? Można ją usłyszeć podczas wspólnego komentowania meczów siatkarskich na antenach TVP. Skąd pochodzi? Ile ma lat? Co o niej wiemy?

Kim jest żona Jacka Laskowskiego? To była siatkarka

Jacek Laskowski to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych. Jednakże z wykształcenia jest lekarzem. Jego głos uświetnia mecze siatkówki, hokeja. Jednak najwięcej osób kojarzy go z relacjonowania spotkań piłki nożnej. Skomentował wiele piłkarskich mistrzostw świata i Europy. Co więcej, był obecny także podczas wielu letnich i zimowych igrzysk olimpijskich. Co ciekawe mecze siatkówki komentuje ze swoją partnerką. Kim jest żona Jacka Laskowskiego? To Natalia Bamber-Laskowska. Urodziła się w Sulechowie w województwie lubuskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jacek Laskowski - co wiadomo o znanym dziennikarzu sportowym?

Jest ona byłą reprezentantką Polski w siatkówce. Występowała na pozycji środkowej lub atakującej. Dla kadry rozegrała równo 100 meczów. W tym czasie dwukrotnie grała na mistrzostwach świata w tej dyscyplinie w 2002 i 2006 roku. Ponadto znalazła się w kadrze na mistrzostwa Europy w 2009 roku, na których zdobyła brązowy medal. Dziennikarz i sportsmenka poznali się oraz spotykali się jeszcze w czasach aktywnej kariery zawodniczki.

Ślub i zakończenie kariery

Para wzięła ślub 19 czerwca 2011 roku. Oznacza to, że mają już ponad 12 lat stażu w swoim małżeństwie. Świeżo upieczona żona Jacka Laskowskiego, Natalia Bamber-Laskowska karierę zawiesiła po sezonie 2011/12. Ostatecznie zeszła na stałe z parkietu w 2016 roku.

Natalia Bamber-Laskowska i Jacek Laskowski. Dzieci

Rodzina Laskowskich po 3 latach o zawarcia ślubu powiększyła się o kolejną osobę. Córka Natalii Bamber i Jacka Laskowskiego, nosi imię Aleksandra. Ma obecnie 9 lat, ale nie wiadomo o niej zbyt wiele.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Mateusza Borka. Kim jest Joanna Chętnik-Borek?

Czym się obecnie zajmuje?

Po zakończeniu kariery Natalia Bamber-Laskowska skupiła się na doradztwie wizerunkowym. W związku z tym pracowała w charakterze osobistej stylistki, konsultantki ds. wizerunku i kolorystki. Ponadto od kilku lat zasiada także za mikrofonem TVP Sport podczas spotkań siatkówki. Komentuje je razem ze swoim mężem. Duet świetnie się sprawdza i mało kto ma zastrzeżenia do ich współpracy.

Natalia Bamber-Laskowska – wiek. Ile lat ma żona Jacka Laskowskiego?

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma kobieta, z którą związał się Jacek Laskowski. Żona dziennikarza urodziła się 24 lutego 1982 roku. Po prostej kalkulacji można szybko domyśleć się, że ma skończone 41 lat. Jest dużo młodsza od swojego życiowego partnera. Komentator TVP ma 56 lat, więc różnica wieku wynosi 15 wiosen.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Gaczorek. Kim jest piękna partnerka Tomasza Fornala?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top