Connect with us
Natalia Jakuła
Fot. Instagram @natalia.jakula

Lifestyle

Natalia Jakuła. Co wiadomo na temat założycielki Bungee Fitness Polska?

Natalia Jakuła to prezenterka i dziennikarka telewizyjna, a także instruktorka sportowa i fitness. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie zdradzamy najciekawsze informacje.

Kim jest Natalia Jakuła?

Kim jest Natalia Jakuła? To modelka, prezenterka telewizyjna i współzałożycielka szkoły bungee fitness. Z wykształcenia jest socjologiem, poza tym ukończyła Polską Akademię Sportu, kierunek instruktor fitness, trener personalny i manager sportu.

Karierę w mediach rozpoczęła w 2008 roku. Pracowała prezenterka w Viva Polska i Rbl.tv (kanał przekształcony w Mjuzik.tv, a następnie w 4fun Hits). Prowadziła takie programy rozrywkowe jak „Dziewczyny w bikini” i „Happy Hour”. Następnie w Wirtualnej Polsce prowadziła natomiast serwisy sportowe. W 2015 rozpoczęła współpracę z 4fun.tv i została prowadzącą „Top tygodnia” i „4fun Express”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Jakuła (@natalia.jakula)

Wiele różnych aktywności

Po kilku latach pracy w mediach postanowiła zająć się profesjonalnie sportem, dlatego też zdecydowała się na studia na Polskiej Akademii Sportu. Pracowała jako motywator sportowy Klinice Wellness Medicover, była ambasadorką portalu myfitness.pl, współpracowała z magazynem Shape i telewizją TVN Meteo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Goździalska. Co wiadomo na temat znanej celebrytki?

Poza tym stworzyła projekt „Babki w formie”, który plenerowo rozruszał Łomianki i Warszawę. Jej największym sportowym osiągnięciem jest wprowadzenie na rynek polski Bungee Fitness. Za granicą skończyła kurs instruktora bungee fitness i poznała na tym kursie drugą Polkę, która miała podobny pomysł na biznes. Pierwsza szkoła Bungee Fitness ruszyła w 2017 roku. Natalia Jakuła wyszkoliła i certyfikowała ponad 300 trenerów w polsce i za granicą, m.in. w Chinach, Korei Południowej, Szwecji i Hiszpanii.

Prowadziła blog parentingowy Mamy power, na którym chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Obecnie prowadzi bloga zdrowieintymnie.pl, we współpracy z doktorem Leśniczakiem, specjalistą położnictwa i ginekologii. Projekt ma na celu w przystępny sposób przybliżać wiedzę z zakresu zdrowia intymnego, ciąży i tematów z nią związanych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Jakuła (@natalia.jakula)

Wiek, rodzina

Natalia Jakuła ma 36 lat, urodziła się bowiem 12 kwietnia 1986 roku.

Była związana z Tomaszem Iwanem, byłym piłkarzem, który przez pięć lat pełnił też funkcję dyrektora reprezentacji Polski ds. organizacyjnych. W 2017 roku zostali rodzicami syna Wiktora. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się.

Iwan jest już w związku z nową partnerką, natomiast Jakuła skupia się na karierze zawodowej i wychowywaniu syna. „Moje relacje z Natalią, czyli matką Wiktora, wyglądają bardzo dobrze. To jest życie. To nie jest chyba ten moment, żeby się na ten temat rozwodzić. Każdy poszedł w swoją stronę. Szacunek i jakaś wspólna komunikacja są najważniejsze i do tego dążymy” – mówił w 2021 roku Tomasz Iwan w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Jakuła (@natalia.jakula)

Natalia Jakuła w mediach społecznościowych

Natalia Jakuła prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @natalia.jakula, a konto na ten moment obserwuje 29 tys. osób. Dodaje tam zdjęcia związane z pracą, ale chętnie dzieli się także prywatnymi fotografiami. Poza tym ma stronę na Facebooku, którą obserwuje 2,3 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Jakuła (@natalia.jakula)

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top