Connect with us
Natalia Janoszek
Fot. Instagram @nataliajanoszek

Kultura

Natalia Janoszek. Co wiadomo o Polce grającej w Bollywood?

Natalia Janoszek to aktorka i piosenkarka, odnosząca sukcesy głównie za granicą. Polscy widzowie będą mieli okazję poznać ją bliżej, bowiem wystąpi w 13 edycji. programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? Zdradzamy najważniejsze informacje.

Kim jest Natalia Janoszek

Kim jest Natalia Janoszek? To polska aktorka, producentka filmowa, piosenkarka oraz modelka, rozwijająca głównie karierę za granicą.

Scena była jej bliska od wczesnych lat dzieciństwa. W wieku trzech lat należała już do Zespołu Pieśni i Tańca „Bielsko”, występowała na licznych międzynarodowych festiwalach. Jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz magistrem International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ (@nataliajanoszek)

Kariera

Natalia Janoszek w wieku 16 lat wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, zdobywając tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności. Występowała następnie w wielu innych konkursach piękności, m.in. Miss Peace International 2009 (zdobyła tytuł Miss Friendship), Swimsuit USA 2012, Tropic Beauty 2013 czy Miss World Peace 2015 tytuł Best Talent.

Dzięki udziałowi w Supermodel International 2012 w Bangkoku zaproponowano jej rolę w bollywoodzkim filmie „Dreamz”. Natomiast w 2015 roku zagrała w USA w dokumencie „The Green Fairy”, cztery lata później w „Chicken Curry Law”, w którym zagrała główną rolę.

Natalia Janoszek dwukrotnie została laureatką nagrody JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej (2018, 2019). Była tym samym pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową.

W Polsce dała się nieco poznać podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem w 2018 roku, śpiewając nową wersję utworu zespołu Snap! „Rhythm Is a Dancer”. Wcześniej w 2016 roku W 2016 wydała książka „Za kulisami Bollywood”, w której opisała swoją karierę w Indiach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agnieszka Drewnicka - co wiadomo o pięknej piosenkarce Exaited?

W 2021 została laureatką konkursu „Osobowości i Sukcesy Roku 2021”. Kolejnym z jej wyróżnień było znalezienie się na okładce, a także sesja zdjęciowa i wywiad dla magazynu „L’Officiel Arabia”. Jak dotąd żadna Polka nie znalazła się na okładce tej edycji francuskiego czasopisma.

Poza karierą, Natalia Janoszek nie jest obojętna na krzywdę najbardziej potrzebujących. Wspiera działalność organizacji charytatywnych, angażuje się w projekty budowy szkół na Jamajce. Dzięki aukcji w 2021 udało jej się zdobyć milion dolarów na cele charytatywne. Tyle zapłacił bowiem grecki milioner za kolację w towarzystwie polskiej aktorki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ (@nataliajanoszek)

Wiek, rodzina

Natalia Janoszek ma 32 lata, urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej.

Aktorka wciąż mieszka w Polsce. Po osiągnięciu sukcesu na arenie międzynarodowej chciałaby realizować się także zawodowo w ojczyźnie, gdzie można z całym przekonaniem stwierdzić, że jest mniej znana, niż za granicą.

Nie wiadomo czy obecnie jest w związku, kobieta raczej nie dzieli się z mediami informacjami na temat życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ (@nataliajanoszek)

Natalia Janoszek w mediach społecznościowych

Codzienne życie Natalii Janoszek możemy śledzić dzięki jej Instagramowi. Prowadzi konto pod nazwą @nataliajanoszek, a śledzi je imponująca liczba 1,7 miliona obserwujących. Poza tym ma też stronę na Facebooku, gdzie zgromadziła 21 tys. fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ (@nataliajanoszek)

4/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top