Connect with us
natalia oreiro 2021
Fot. YouTube / Natalia Oreiro

Telewizja

Natalia Oreiro 2022 – co robi gwiazda „Zbuntowanego anioła”?

Wszyscy ci, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych na pewno znają argentyńską telenowelę „Zbuntowany Anioł”. Główną rolę, która przyniosła jej dużą popularność, zagrała Natalia Oreiro. Co wiadomo o Natalii Oreiro w 2022 roku?

Kim jest Natalia Oreiro?

Natalia Oreiro to urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody. To jedna z najbardziej znanych gwiazd latynoskich w Polsce. Wprawdzie na początku kariery aktorskiej zagrała w kilku serialach, jednak prawdziwą popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie przyniosła jej rola w argentyńskiej telenoweli „Zbuntowany anioł”, wyprodukowanej w latach 1998–1999.

Zagrała tam główną rolę, a także była autorką piosenki tytułowej. „Cambio Dolor” był trzecim singlem z pierwszego albumu pt. Natalia Oreiro wydanego w 1998 roku. Dzięki „Zbuntowanemu aniołowi” singiel ten stał się największym jak dotąd przebojem Natalii Oreiro. Do tej pory sprzedała na całym świecie ponad 11 mln egzemplarzy płyty.

Natalia Oreiro w Polsce

Natalia Oreiro kilkukrotnie odwiedzała nasz kraj. W 2000 roku przyjechała do Polski promować swój pierwszy album, a dwa lata później zaśpiewała kilka piosenek na koncercie sylwestrowym TVP1. W 2013 roku ponownie wystąpiła na koncercie we Wrocławiu w ramach trasy koncertowej „Tour Hits 2013”. Urugwajska wokalistka ostatni raz wystąpiła w Polsce podczas Sylwestra w Zakopanem w 2019 roku.

Kolejne lata nie były już tak udane

W 2001 roku Natalia Oreiro wydała kolejną płytę „Tu Veneo”, ale nie odniosła ona takiego sukcesu jak jej pierwszy album. Oreiro zagrała jeszcze w takich serialach, jak m.in.: „Kachorra to ja” (2002), „Złodziejska liga” (2005), „Jesteś moim życiem” (2006), „La peli” (2007), „Francia” (2009), „Jak mam na imię” (2011), „Anioł śmierci” (2013).

Wystąpiła także w filmach. Najbardziej znane to „Argentyńczyk w Nowym Jorku”, „Wakolda”, „Ja mam na imię i Gilda – No me arrepiento de este amor”. Większość tych tytułów jednak raczej nic nie mówi dawnym fanom aktorki poza krajem, w którym występuje.

Po „Tu Veneo” wydała jeszcze dwie płyty – „Turmalina” (2002) i „Gilda – no arrepiento de este amor” (2016). Nie musimy dodawać, że nie zostały one wielkimi przebojami.

Wiek, dzieci, życie prywatne

Urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo, obecnie ma więc 44 lata.

Natalia Oreiro wyszła za mąż w 2002 roku za Ricardo Mollo, argentyńskiego muzyka starszego od niej o 20 lat. Para pobrała się po zaledwie pół roku znajomości, w kompletnej tajemnicy. O ślubie nie poinformowali nawet rodziny.

Mają syna Merlina urodzonego 6 stycznia 2012 roku.

Natalia Oreiro w 2022 roku – czym się obecnie zajmuje?

Czym się zajmuje Natalia Oreiro w 2022 roku? Chociaż aktorka i piosenkarka skończyła już 44 lata, wciąż wygląda fantastycznie. Z pewnością nikt nie powiedziałby, że ma ponad 40 lat. Można ją zobaczyć na Instagramie @nataliaoreirosoy, na którym jest jest bardzo aktywna. Zgromadziła tam już ponad 1,3 mln obserwujących.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Justyna Lubas. Co wiadomo o pięknej wokalistce Top Girls?

Aktorka gra w filmach, wciąż też śpiewa. Jest też jurorką w urugwajskiej edycji „The Voice” – programu muzycznego poszukującego talentów.

Związki z Rosją

Co ciekawe, Natalia Oreiro ma też bogate związki z Rosją. Do tego stopnia, że posiada nawet rosyjskie obywatelstwo, a wchodząc na jej profil na Instagramie zobaczycie imię i nazwisko w dwóch wersjach.

Zrobiła to jako wyraz wdzięczności za miłość rosyjskich obywateli. Jest tam bowiem niezwykle popularna i wyznaje, że Rosja jest jej drugim domem, w którym koncertuje co roku. Często dodaje, że do dziś trzyma w domu ręcznie wykonane przez Rosjan prezenty, które dostała podczas tras koncertowych.

W 2022 roku bierze także udział w popularnym muzycznym show w Rosji o nazwie „Muzyczna intuicja”. Aktorka jednocześnie zamieściła dwa wpisy potępiające rosyjską napaść wojskową na Ukrainę. W pierwszym (czarne litery na białym tle) napisała „Jeden świat”, a w drugim (białe litery na czarnym tle) napisała „Nie dla wojny”. Faktem jest jednak, że zebrała kilkukrotnie mniej polubień niż przy innych swoich wpisach.

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top