Connect with us
natalia oreiro 2021
Fot. YouTube / Natalia Oreiro

Telewizja

Natalia Oreiro 2023. Czym obecnie zajmuje się gwiazda „Zbuntowanego anioła”?

Wszyscy ci, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych na pewno znają argentyńską telenowelę „Zbuntowany Anioł”. Główną rolę, która przyniosła jej dużą popularność, zagrała Natalia Oreiro. Czym zajmuje się w 2023 roku?

Kim jest Natalia Oreiro?

Czym zajmuje się Natalia Oreiro w 2023 roku? Przypomnijmy, że to urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody. To jedna z najbardziej znanych gwiazd latynoskich w Polsce. Wprawdzie na początku kariery aktorskiej zagrała w kilku serialach, jednak prawdziwą popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie przyniosła jej rola w argentyńskiej telenoweli „Zbuntowany anioł”, wyprodukowanej w latach 1998–1999.

Zagrała tam główną rolę, a także była autorką piosenki tytułowej. „Cambio Dolor” był trzecim singlem z pierwszego albumu pt. Natalia Oreiro wydanego w 1998 roku. Dzięki „Zbuntowanemu aniołowi” singiel ten stał się największym jak dotąd przebojem Natalii Oreiro. Do tej pory sprzedała na całym świecie ponad 11 mln egzemplarzy płyty.

Natalia Oreiro w Polsce

Natalia Oreiro kilkukrotnie odwiedzała nasz kraj. W 2000 roku przyjechała do Polski promować swój pierwszy album, a dwa lata później zaśpiewała kilka piosenek na koncercie sylwestrowym TVP1. W 2013 roku ponownie wystąpiła na koncercie we Wrocławiu w ramach trasy koncertowej „Tour Hits 2013”. Urugwajska wokalistka ostatni raz wystąpiła w Polsce podczas Sylwestra w Zakopanem w 2019 roku.

Kariera muzyczna po wczesnych sukcesach zwolniła

W 2001 roku Natalia Oreiro wydała kolejną płytę „Tu Veneo”, ale nie odniosła ona takiego sukcesu jak jej pierwszy album. Oreiro zagrała jeszcze w takich serialach, jak m.in.: „Kachorra to ja” (2002), „Złodziejska liga” (2005), „Jesteś moim życiem” (2006), „La peli” (2007), „Francia” (2009), „Jak mam na imię” (2011), „Anioł śmierci” (2013).

Wystąpiła także w filmach. Najbardziej znane to „Argentyńczyk w Nowym Jorku”, „Wakolda”, „Ja mam na imię i Gilda – No me arrepiento de este amor”. Większość tych tytułów jednak raczej nic nie mówi dawnym fanom aktorki poza krajem, w którym występuje.

Po „Tu Veneo” wydała jeszcze dwie płyty – „Turmalina” (2002) i „Gilda – no arrepiento de este amor” (2016). Nie musimy dodawać, że nie zostały one wielkimi przebojami.

Wiek, dzieci, życie prywatne

Ile lat ma Natalia Oreiro? Kobieta urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo, obecnie ma więc 45 lat.

Natalia Oreiro wyszła za mąż w 2002 roku za Ricardo Mollo, argentyńskiego muzyka starszego od niej o 20 lat. Para pobrała się po zaledwie pół roku znajomości, w kompletnej tajemnicy. O ślubie nie poinformowali nawet rodziny.

Czy Natalia Oreiro ma dzieci? Tak, para ma syna Merlina urodzonego 6 stycznia 2012 roku.

Natalia Oreiro w 2023 roku – czym się obecnie zajmuje?

Czym się zajmuje Natalia Oreiro w 2023 roku? Chociaż aktorka i piosenkarka skończyła już 45 lat, wciąż wygląda fantastycznie. Z pewnością nikt nie powiedziałby, że ma ponad 40 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Justyna Lubas. Co wiadomo o pięknej wokalistce Top Girls?

Aktorka gra w filmach, wciąż też śpiewa. Jest też jurorką w urugwajskiej edycji „The Voice” – programu muzycznego poszukującego talentów.

Związki z Rosją

Co ciekawe, Natalia Oreiro ma też bogate związki z Rosją. Do tego stopnia, że posiada nawet rosyjskie obywatelstwo, a wchodząc na jej profil na Instagramie zobaczycie imię i nazwisko w dwóch wersjach.

Zrobiła to jako wyraz wdzięczności za miłość rosyjskich obywateli. Jest tam bowiem niezwykle popularna i wyznaje, że Rosja jest jej drugim domem, w którym koncertuje co roku. Często dodaje, że do dziś trzyma w domu ręcznie wykonane przez Rosjan prezenty, które dostała podczas tras koncertowych.

W 2022 roku bierze także udział w popularnym muzycznym show w Rosji o nazwie „Muzyczna intuicja”. Aktorka jednocześnie zamieściła dwa wpisy potępiające rosyjską napaść wojskową na Ukrainę. W pierwszym (czarne litery na białym tle) napisała „Jeden świat”, a w drugim (białe litery na czarnym tle) napisała „Nie dla wojny”. Zebrała kilkukrotnie mniej polubień niż przy innych swoich wpisach. Po jakimś czasie wróciła jednak do zamieszczania standardowych wpisów, nie publikując już nic o wojnie.

Natalia Oreiro w mediach społecznościowych

Natalię Oreiro możecie obserwować na Instagramie. Jako @nataliaoreirosoy zebrała tam ponad 1,4 mln obserwujących i dzieli się z nimi głównie fotografiami z kariery zawodowej.

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top