Connect with us
Natalia Siemieniecka
Fot. Instagram @officialnatalias

Kultura

Natalia Siemieniecka. Co wiadomo o nowej wokalistce Top Girls?

Natalia Siemieniecka to jedna z wokalistek zespołu „Top Girls”. Co wiadomo na jej temat? W tym newsie przedstawiamy informacje, jakie udało nam się zebrać.

Kim jest Natalia Siemieniecka?

Natalia Siemieniecka to wokalistka zespołu „Top Girls”. Pochodzi z Torunia.

Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat – jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Śpiew doskonaliła także m.in. w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu. Poza tym ukończyła italianistykę, a także studia magisterskie z coachingu i mentoringu.

Brała udział w licznych konkursach wokalnych, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Kameralistyki Fortepianowej i wielu innych. Życia nie wyobraża sobie bez muzyki, ale w wolnym czasie uwielbia podróżować, chętnie doskonali też znajomość języków obcych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Justyna Lubas. Co wiadomo o pięknej wokalistce Top Girls?

Do „Top Girls” dostała się z castingu zorganizowanego przez wytwórnię „Green Star”. W konkursie udało się pokonać 70 uczestniczek. Do zespołu dołączyła wówczas jeszcze Katarzyna Grabowska-Kupidura. W odświeżonym składzie zespół nagrał już kilkanaście nowych utworów, wiele z nich trafiło już do Internetu.

Wiek, rodzina

Chociaż Natalia Siemieniecka dba o kontakt ze swoimi fanami na Instagramie, nie udało nam się znaleźć informacji na temat jej wieku. Zważywszy na to, że rok temu skończyła studia, można tylko przypuszczać, że ma około 26 – 27 lat.

Nie wiemy też, czy obecnie jest w związku.

Wokalistka ma siostrę bliźniaczkę Olgę Siemieniecką, która również zawodowo zajmuje się muzyką. Jest absolwentką Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także logopedii na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Zajmuje się nauką gry na fortepianie, a także prowadzeniem zespołów muzycznych i kształceniem wokalnym. Dodatkowo pracuje jako logopeda w jednej z toruńskich szkół podstawowych. Brała udział w przesłuchaniach w ciemno w „The Voice of Poland”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Natalia Siemieniecka w mediach społecznościowych

Wokalistka zespołu „Top Girls” prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @officialnatalias. Konto na ten moment ma niespełna 9100 obserwujących. Natalia Siemieniecka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami związanymi z karierą, ale możemy również oglądać prywatne fotografie. Poza tym ma konto na Facebooku, jednak póki co nie jest zbyt popularne – polubić profil zdecydowało się jak dotąd zaledwie 345 użytkowników.

Natalia Siemieniecka prowadziła także kanał na YouTube, na którym wstawiała covery znanych utworów.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top