Connect with us
Nicol Luzardi kim jest wiek ile ma lat zalewski
Fot. Instagram @nicolluzardi

Sport

Nicol Luzardi. Kim jest seksowna partnerka Nicoli Zalewskiego?

Nicol Luzardi to piękna kobieta, która obecnie spotyka się z polskim piłkarzem, Nicolą Zalewskim. Czym zajmuje się włoska sexbomba? Ile ma lat? Odpowiadamy w artykule.

Nicol Luzardi. Kim jest partnerka Nicoli Zalewskiego?

Nicola Zalewski to reprezentant Polski w piłce nożnej. Przyjaźni się z Mattym Cashem, a ostatnio w jego życiu zawitała kobieta. Nicol Luzardi to Włoszka, która od kilku miesięcy zajmuje pierwsze miejsce w sercu i głowie Nicoli Zalewskiego.

Oficjalnie o związku dowiedzieliśmy się niedawno poprzez media społecznościowe kochanków. Jednakże wcześniej para pozostawała w ukryciu i nie wiadomo dokładnie od kiedy są razem. W tym czasie 21-letni reprezentant Polski często reagował na zdjęcia ukochanej w mediach społecznościowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Carola Martinez - kim jest żona Sergio Pereza, kierowcy F1?

Luzardi wcześniej była już w związku z innym piłkarzem. Widać, że ma powodzenie w tej grupie zawodowej. Polski piłkarz grający w AS Roma ma niesamowite szczęście, gdyż piękna wybranka bardzo go kocha. Mimo zabójczej aparycji Nicol Luzardi pozostaje wierna reprezentantowi Polski. Miłość zawiodła ją nawet do Warszawy. Tam bezpośrednio z trybun wspierała swojego chłopaka. Związek wydaje się rozwijać i przeistaczać w coś poważnego, mimo że obie strony są bardzo młode.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nicola Zalewski (@nico_zale)

Czym zajmuje się Nicol Luzardi. Kariera, hobby

Czym zajmuje się Nicol Luzardi? Dziewczyna Zalewskiego to profesjonalna tancerka. Uświetnia swoimi umiejętnościami występy wielu znanych włoskich artystów. Temperamentna kobieta występuje także w tanecznym show w największej włoskiej telewizji Rai 1 i Rai 2. Nicole Luzardi podbiła publiczność Ciao Darwin 2019 swoją urodą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Sieramska. Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika?

W wieku zaledwie 19 lat udało jej się osiągnąć jeden z najbardziej upragnionych celów tancerki, jakim jest udział w prestiżowym programie corps de ballet. Jej hobby to pozowanie w mediach społecznościowych. Lubi także ekstremalne sporty. Z jej instagramowego profilu wynika, że skacze ze spadochronem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NICOL LUZARDI (@nicolluzardi)

Ile lat ma Nicol Luzardi? Co wiadomo o jej życiu prywatnym i rodzinie?

Wielu z internautów zachodzi w głowę, ile lat ma dziewczyna Nicoli Zalewskiego? Nicol Luzardi to 23-letnia tancerka powalająca urodą. Mimo pięknej aparycji jest bardzo ciepłą, przyjacielską i rodzinną osobą.

Czy dziewczyna Zalewskiego ma tatuaże? Tak, na ramieniu posiada tatuaż węża, a na plecach ma różę. Opiekuje się psem rasy buldog francuski, który wabi się Neo. Czworonóg często pozuje z Nicol Luzardi do zdjęć. Piesek jest z włoską tancerką już od wielu lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NICOL LUZARDI (@nicolluzardi)

Profil na instagramie

Seksowna partnerka Nicoli Zalewskiego ma oczywiście konta w mediach społecznościowych. Po ogłoszeniu związku pomiędzy Luzardi a Zalewskim znacząco wzrosła jej liczba obserwujących. Dlatego w tym momencie ma ponad 100 tysięcy stałych fanów na swoim profilu na Instagramie @nicolluzardi. Na profilu regularnie wstawia wiele zdjęć, głównie samej siebie w szykownych stylizacjach i skąpych strojach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NICOL LUZARDI (@nicolluzardi)

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top