Connect with us
dziewczyna daniela ricciardo
Fot. McLaren, Instagram @heidiberger_

Sport

Nowa dziewczyna Daniela Ricciardo. Kim jest seksowna Heidi Berger?

Daniel Ricciardo jest sprawiającym niezwykle pozytywne wrażenie i ciągle uśmiechniętym kierowcą F1. Przez to wydaje się, że to niezwykle ciepły człowiek, który nie powinien mieć problemu ze stałym związkiem. Australijczyk jak dotąd nie znalazł jeszcze „tej jedynej”, ale teraz jest kolejna kandydatka do dłuższego związku z Australijczykiem.

Kim jest dziewczyna Daniela Ricciardo?

Kim jest nowa dziewczyna Daniela Ricciardo? To Heidi Berger, austriacka aktorka. Jeśli waszą uwagę od razu zwróciło nazwisko kobiety to macie rację. To córka Gerharda Bergera, byłego kierowcy F1. Austriak jeździł m.in. w barwach Ferrari i McLarena, a w trakcie swojej kariery 48 razy stanął na podium, wygrywając 10 wyścigów. 21 razy zdobył także pole position.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Mama Maksa Verstappena. Kim jest Sophie Kumpen?

Kobieta studiowała aktorstwo na Uniwersytecie w Nowym Jorku.

Co ciekawe, plotki o związku Daniela Ricciardo i Heidi Berger wypłynęły dopiero w drugiej połowie 2021 roku, ale para podobno spotyka się od 2019 roku. Oznacza to, że Australijczyk umie świetnie zadbać o swoje życie prywatne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Heidi Berger (@heidiberger_)

Kariera Heidi Berger

Heidi Berger jest aktorką, choć nie może pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Kojarzycie takie aktorki, które znacie z niewielkich ról w lokalnych serialach, gdzie pojawiają się regularnie? Tak jest właśnie z nową dziewczyną kierowcy F1.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest nowa dziewczyna Pierre'a Gasly'ego? Rok 2021 przyniósł zmiany

Jedynym serialem obecnym na polskim Filmwebie, w którym grała córka Gerharda Bergera jest „Ta jedyna”, produkowany od 2015 roku. Poza innymi szerzej nieznanymi austriackimi serialami, kobieta zaczęła pojawiać się także w obsadzie portugalskich seriali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Heidi Berger (@heidiberger_)

Heidi Berger – wiek, rodzina

Kobieta urodziła się w 1997 roku, ma więc 24 lata. Tym samym jest osiem lat młodsza od Australijczyka.

Napisaliśmy wyżej, że Heidi Berger pojawia się także w portugalskich serialach. Niech to jednak was nie dziwi – kobieta ma także portugalskie obywatelstwo, bowiem jej matką jest Portugalka Ana Corvo. Corvo swoją drogą rozstała się z Gerhardem Bergerem w 2013 roku.

Heidi ma siostrę Sarę Marię, która jest od niej dwa lata starsza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Heidi Berger (@heidiberger_)

Byłe partnerki kierowcy F1

Z kim wcześniej spotykał się Daniel Ricciardo? Najgłośniejszy był związek z Jemmą Bosković. Oboje chodzili do tego samego liceum, a potem zaczęli się spotykać. Według niepotwierdzonych informacji para mieszkała razem w Monako, zanim rozstała się w 2016 roku. Rozstanie potwierdziła sama kobieta, która obecnie jest związana z innym kierowcą, choć już dużo mniej znanym – Andre Heimgartnerem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JEMMA (@jemmab__)

Dziewczyna Daniela Ricciardo w mediach społecznościowych

Heidi Berger obecna jest na Instagramie jako @heidiberger_. Obserwuje ją tam blisko 35 tysięcy osób – dużo, ale po jednym zdjęciu z Danielem Ricciardo ta liczba prawdopodobnie drastyczna by wzrosła. Kobieta zamieszcza zdjęcia dość rzadko, prezentując głównie swoje życie prywatne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Heidi Berger (@heidiberger_)

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top