Connect with us
nowy bond
Fot. Instagram @007

Kultura

Nowy Bond. Kto według bukmachera jest faworytem do roli agenta 007?

Czas Daniela Craiga jako Jamesa Bonda dobiegł końca po filmie „Nie czas umierać”. Kim będzie nowy Bond? To na razie wielka niewiadoma, ale bukmacherzy mają już kilku faworytów.

Nowy Bond ogłoszony najwcześniej w przyszłym roku

Kim będzie nowy Bond? Zakłady na następcę Daniela Craiga zaczęto przyjmować zaraz po tym, kiedy ogłoszono, że to on będzie nowym agentem 007. Uważano, że Brytyjczyk nie poradzi sobie z tą rolą, a producenci będą szybko szukać nowego aktora. Tak się jednak nie stało, a Craig łącznie wystąpił w czterech filmach o przygodach najważniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

Po premierze filmu „Nie czas umierać” wiadomo już jednak, że potrzebny będzie nowy aktor grający Jamesa Bonda. Potwierdziły to wszystkie strony łącznie z Danielem Craigiem. Kto jest faworytem do tej roli? Bukmacherzy wzięli pod lupę wielu potencjalnych nowych Bondów. Dotąd wiadomo tylko, że nazwisko nowego Bonda poznamy najwcześniej w 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsze polskie filmy wojenne. Co warto obejrzeć?

Kto jest faworytem do zastąpienia Daniela Craiga?

Zdecydowanym faworytem do zastąpienia Daniela Craiga jest Tom Hardy. 44-letni Brytyjczyk jest już uznanym aktorem, ale zagranie Jamesa Bonda z pewnością byłoby największą rolą w jego karierze. Wiele mediów spekuluje, że byłby on Bondem w podobnym stylu, co Daniel Craig, którego 007 był „ostrzejszy” i bardziej emocjonalny. Betfan ustalił kurs na Hardy’ego na poziomie 3.50.

Drugim faworytem jest 36-letni James Norton. Ten aktor jest z kolei szerzej nieznany na całym świecie. Jedną z jego najważniejszych produkcji jest „Grantchester” – serial, w którym gra rolę duchownego rozwiązującego zagadki kryminalne w małej miejscowości. Taki brytyjski „Ojciec Mateusz”. Bukmacher ocenia jego szanse jednak bardzo wysoko, bowiem kurs wynosi 4.00.

Trzecim największym faworytem do roli Jamesa Bonda jest Rege-Jean Page. Jego karierę napędził udział w serialu „Bridgertonowie”, który okazał się wielkim hitem. Page ma dopiero 31 lat, a jego kariera aktorska tak naprawdę dopiero się rozkręca. Po sukcesie serialu dostaje kolejne intratne role u boku niezwykle znanych aktorów. W przypadku wyboru Page mógłby być Bondem na wiele, wiele lat. Betfan ustawił kurs na niego na poziomie 5.00.

Idris Elba zostanie pierwszym czarnoskórym Jamesem Bondem – 6,00
Kurs z 17.10.2021 21:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Aktorów wymienianych wśród faworytów do zastąpienia Daniela Craiga jest naprawdę wielu. Skupmy się jednak na kolejnych najbardziej prawdopodobnych oraz tych nietypowych.

Według bukmacherów istnieją duże szanse, że nowy Bond będzie czarnoskóry. Kurs na Idrisa Elbę w roli agenta 007 wynosi bowiem zaledwie 6.00. 49-letni Brytyjczyk zagrał w wielu znanych filmach i serialach sensacyjnych, więc prawdopodobnie poradziłby sobie z rolą. Ma obecnie 49 lat, więc pewnie zagrałby Jamesa Bonda tylko raz. Producenci być może biorą pod uwagę, że w późniejszym okresie znalezienie tak pasującego do roli czarnoskórego aktora może okazać się trudne.

Betfan nieco wyżej od Elby szanse na zostanie nowym Bondem daje Clive’owi Standenowi. 40-letni Brytyjczyk do tej pory nie ma koncie wielu spektakularnych ról i pod tym względem wygląda dość blado. Nawet Daniel Craig w momencie otrzymania angażu przy produkcji filmu „Casino Royale” był nieco bardziej znanym aktorem. Mimo to bukmacher wystawił na niego kurs na poziomie aż 5.50.

Od lat mówi się także o Henrym Cavillu. Nazwisko to pojawia się na szczytach listy pt. „nowy Bond”, to znika. Na chwilę obecną znów jest jednym z faworytów, bowiem kurs na niego wynosi 6.50. Mężczyzna jest dość mocno rozpoznawalny ze swoich roli „Supermana” czy „Wiedźmina”. Bardzo dobrze oceniono jego główną rolę w filmie „Kryptonim U.N.C.L.E.”, gdzie przecież grał specjalnego agenta. Producenci serii filmów o Jamesie Bondzie mogą mieć więc sprawdzonego zawodnika w tym aspekcie.

Michael Fassbender zostanie kolejnym aktorem grającym rolę Jamesa Bonda – 11,00
Kurs z 17.10.2021 21:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Nowy Bond. Znane nazwiska też w grze, ale z mniejszymi szansami

Spośród wyżej wspomnianych aktorów najbardziej znani są Tom Hardy, Idris Elba oraz Henry Cavill. Barbara Broccoli, a wcześniej inni producenci, często decydują się jednak na nowe twarze, co jest szansą dla innych wspomnianych wyżej aktorów.

Bukmacherzy przyjmują jednak także zakłady na mniej oczywiste w kontekście nowego agenta 007, ale bardziej znane ogółem, nazwiska. I tak kurs na Michaela Fassbendera wynosi 11.00, na Benedicta Cumberbatcha 40.00, a na Ewana McGregora70.00.

W Betfanie możecie też obstawić polskich aktorów, choć szanse na taki angaż są niemal równe zeru. Tomasz Kot zostanie nowym Bondem? Za każdą złotówkę otrzymacie aż 300 złotych. Maciej Zakościelny ma jeszcze wyższy kurs – 1000.00.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Netflix - najciekawsze nowości na listopad 2021 r. Co warto obejrzeć?

Kto będzie następnym Bondem po Danielu Craigu? Kursy Betfan

Tom Hardy – 3.50
James Norton – 4.00
Rege-Jean Page – 5.00
Clive Standen – 5.50
Idris Elba – 6.00
Henry Cavill – 6.50
Luke Evans – 9.00
Sam Heughan – 10.00
Michael Fassbender – 11.00
Tom Hiddleston – 13.00
Jack Lowden – 13.00
Richard Madden – 14.00
Cillian Murphy – 18.00
Aidan Turner – 20.00
Damian Lewis – 32.00
Benedict Cumberbatch – 40.00
Jack Huston – 60.00
Ewan McGregor – 70.00
David Beckham – 250.00
Tomasz Kot – 300.00
Maciej Zakościelny – 1000.00

***

Artykuł zawiera reklamę legalnego, polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie skierowane są do osób pełnoletnich i nieodłącznie wiążą się z ryzykiem i możliwą utratą pieniędzy. Poza tym zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Betfan jest podmiotem legalnie oferującym zakłady wzajemne w Polsce na podstawie decyzji z dnia 29 października 2018 r. wydanej przez Ministra Finansów (sygn. akt: PS4.6831.3.2018).

5/5 (liczba głosów: 2)
1 Comment

1 komentarz

  1. doktorŻygawo

    4 listopada 2021 at 21:39

    tylko Tom Hiddleston

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top