Connect with us
obrączki ślubne personalizacja
Artykuł sponsorowany

Porady

Obrączki ślubne jako symbol miłości. Jak je spersonalizować?

Obrączki ślubne to najważniejszy element biżuterii zarówno w męskiej, jak i w damskiej kolekcji. Ich ogromne znaczenie wynika przede wszystkim z faktu, iż symbolizują one zawiązanie węzła małżeńskiego między dwojgiem zakochanych ludzi. Jak nadać złotym krążkom jeszcze głębszego znaczenia? Wystarczy wykorzystać jeden ze sposobów na personalizację.

Obrączki ślubne z mieszanego złota

Złote obrączki ślubne od lat święcą triumfy na rynku jubilerskim. Elegancki, luksusowy i niezwykle szlachetny charakter kruszcu sprawia, że konsumenci właśnie najczęściej sięgają po złoto. Zadziwiający może okazać się fakt, iż wspomniany metal także jest formą personalizacji, a już z pewnością kompromisu. Być może podczas wybierania obrączek wyszło na jaw, że gustujecie w innych odmianach złota? Nie należy się tym przejmować. W ofercie wielu sklepów jubilerskich znajdziemy modele wykonane z mieszanego złota. Dzięki nim każde z was będzie mogło umieścić w symbolu miłości element odpowiadający swojej osobowości. Tak skomponowana biżuteria stanie się wyjątkowa, ponieważ będzie owocem współpracy waszej dwójki. W świetny sposób podkreśli nie tylko umiejętność osiągania kompromisu i uszczęśliwiania drugiej połówki, ale także pokaże, czym jest miłość. Bo właśnie na tym polega wzajemne oddanie. Na kochaniu siebie mimo różnic, na przezwyciężaniu niezgodności i dążeniu do pojednania, a wreszcie na zrozumieniu, że nie musimy być tacy sami, aby móc tworzyć spójną całość.

obrączki ślubne

Grawerunek w obrączkach ślubnych

Dodanie grawerunku do biżuterii to najpopularniejszy sposób na jej spersonalizowanie. Umieszczenie napisu po wewnętrznej stronie waszych symboli miłości może być niezwykle romantycznym gestem. Czułe słowa, tytuł ulubionego filmu bądź cytat z waszej piosenki, mogą stać się sekretną wiadomością, którą znacie jedynie wy. Istnieje wiele różnych opcji, jeśli chodzi o idealny grawerunek. Ostateczna decyzja leży po stronie zakochanych. Pamiętajcie jednak, aby dokładnie przemyśleć wybrany grawerunek, ponieważ będzie on przez długie lata wam towarzyszyć. Co prawda istnieje możliwość zmienienia wygrawerowanego tekstu, jednak znacznie ujmie to magii personalizacji. Niektóre pary decydują się także na element zaskoczenia i umieszczają grawerunek, najczęściej w postaci symbolu, po zewnętrznej stronie biżuterii. Takie posunięcie sprawia, że sposób na personalizację staje się także fantastycznym sposobem zdobienia. Najpiękniej taki akcent zaprezentuje się na matowych obrączkach ślubnych marki SAVICKI: https://savicki.pl/obraczki-slubne.

Obrączki ślubne z kamieniami szlachetnymi

Chcąc nadać swoim obrączkom ślubnym wyjątkowego charakteru, możecie postawić na modele ozdobione przez kamienie szlachetne. Chociaż brzmi to zdumiewająco, klejnot umieszczony w symbolu miłości, także może stać się formą personalizacji. Inspirująca w takim przypadku okazuje się astrologia. Według niej każdy ze znaków zodiaku posiada przypisany kamień szlachetny. Magiczne moce klejnotów zapewniają nie tylko pomyślność w życiu, ale także są pomocne na wielu jego płaszczyznach. Wybierając kamienie kompatybilne z waszymi znakami zodiaku, dodajecie obrączkom blasku, a także osobistego charakteru. Umieśćcie w obu pierścionkach po dwa kamienie, jeden symbolizujący pannę młodą, a drugi pana młodego. Takie połączenie uczyni wasze symbole miłości niepowtarzalnymi. Możecie postawić także na biżuterię zdobioną przez klejnoty, które o czymś wam przypominają. Obrączki ślubne z cyrkoniami to doskonała propozycja dla miłośników praktyczności oraz klasy w rozsądnej cenie.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top