Connect with us
marcin kulczyk
Fot. Instagram @marcinkulczyk_

Sport

Marcin Kulczyk. Co wiadomo o ochroniarzu Roberta Lewandowskiego?

Kim jest Marcin Kulczyk, osobisty ochroniarz Roberta Lewandowskiego? To nie pierwszy lepszy znaleziony w Internecie ochroniarz, którego zatrudnił najlepszy polski piłkarz. Poznajcie historię współpracy i przyjaźni obu mężczyzn.

Kim jest Marcin Kulczyk?

Kim jest Marcin Kulczyk? Zainteresowanie mężczyzną wynika z faktu, że jest on powiązany z Robertem Lewandowskim. Jest jego ochroniarzem, a prywatnie także przyjacielem.

Na co dzień jest założycielem i właścicielem dwóch agencji ochrony: VIP Force oraz Dragonpol VIP & Personal Security Service.

Ta pierwsza – jak sama nazwa wskazuje – zajmuje się ochroną osobistą znanych osób, ale świadczy także usługi transportowe oraz odbiory z lotniska czy wynajem samochodów na indywidualne zamówienie. O drugiej wiadomo stosunkowo niewiele. Wydaje się jednak, że jest to po prostu osobna firma, której usługi nie są skierowane typowo do znanych osób, ale do wszystkich zainteresowanych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Cristiano Ronaldo - ile ma dzieci i z jakich związków pochodzą?

Poza tym prowadzi także Gym Express – to klub treningu personalnego, w którym stosuje się metodę tzw. EMS (electrical muscle stimulation). Polega ona na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego o niskiej częstotliwości nawet do 14 partii mięśniowych jednocześnie. Wszystkie biznesy Kulczyka mają miejsce w Warszawie.

Prywatnie Marcin Kulczyk interesuje się sportami walki, głównie boksem. Uprawia także sambo – połączenie judo i zapasów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Kulczyk (@marcinkulczyk_)

Znajomość z Robertem Lewandowskim

Jeśli myślicie, że Robert Lewandowski zatrudnił jako swojego ochroniarza przypadkową osobę to jesteście w błędzie. Panowie znają się od bardzo dawna. Marcin Kulczyk to bowiem kolega z dzieciństwa „Lewego”, chodzili do tej samej klasy w szkole średniej. Dlatego też piłkarz ma do niego całkowite zaufanie.

Po zakończeniu szkoły panowie poszli w zupełnie różne strony, ale utrzymali kontakt. Efekt jest dziś korzystny dla obu stron – Kulczyk ma znanego i bogatego klienta-przyjaciela, a Lewandowski ma zaufanego i dobrze znanego ochroniarza przy sobie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego? Poznajcie ich historię

Co ciekawe, ochroniarz Roberta Lewandowskiego czasem zajmuje się także nietypowymi zadaniami. To na przykład sprowadzenie do Polski jakiegoś samochodu albo zapewnienie transportu. VIP Force świadczy takie usługi nie tylko piłkarzowi, więc nie jest to żaden problem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Kulczyk (@marcinkulczyk_)

Wiek, rodzina, dzieci

Marcin Kulczyk, który znany jest także jako „Szyna”, urodził się w marcu 1988 roku. Jest więc rówieśnikiem Lewandowskiego. Nie mogło być jednak inaczej, skoro panowie chodzili do tej samej klasy.

Ochroniarz Roberta Lewandowskiego związany jest z Martyną Dominikowską, która jest całkiem znaną tancerką i instruktorką tańca. Para ma jedno dziecko – to urodzona we wrześniu 2018 roku Blanka, która jest dla rodziców całym światem. Wystarczy spojrzeć chociaż na jedno zdjęcie, aby to zrozumieć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Kulczyk (@marcinkulczyk_)

Marcin Kulczyk w mediach społecznościowych

Mężczyzna obecny jest na Instagramie jako @marcinkulczyk_. Obserwuje go tam już ponad 4 tys. osób. Nie jest specjalnie aktywny, a jeśli już zamieszcza zdjęcia, to z życia prywatnego. Wśród nich znajdziemy całkiem sporo fotek z Robertem Lewandowskim. Widać, że panowie rozumieją się bez słów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Kulczyk (@marcinkulczyk_)

4.7/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top