Connect with us
ola frankowska żona przemysława frankowskiego
Fot. Instagram @olaa_frankowska

Sport

Kim jest Ola Frankowska, żona piłkarza Przemysława Frankowskiego?

Kim jest piękna żona Przemysława Frankowskiego, Ola Frankowska? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat życiowej partnerki reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Kim jest Ola Frankowska?

Ola Frankowska jest znana głównie jako żona piłkarza Przemysława Frankowskiego. Na wstępie trzeba przyznać, że popularność obojga mocno wzrosła w 2021 r.

Piłkarz najpierw zagrał w trzech spotkaniach na Euro 2020, a następnie przeniósł się z amerykańskiej MLS do francuskiej Ligue 1, co rzecz jasna pozwala większej ilości osób śledzić jego poczynania. Piłkarz RC Lens po powrocie do Europy radzi sobie zresztą znakomicie i tym samym staje się również coraz ważniejszym zawodnikiem reprezentacji Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lana Rybus zachwyca kibiców. Niesamowita historia miłości z piłkarzem

Mało kto wie, ale jego życiowa partnerka także ma piłkarskie „korzenie”. Obecnie przyjęła nazwisko męża, ale jej panieńskie nazwisko to Machaj. Brzmi znajomo? Oczywiście, jej dwaj bracia są piłkarzami. Szerzej rozpoznawalny jest szczególnie Mateusz Machaj, który obecnie jest piłkarzem Chrobrego Głogów, ale w przeszłości występował w ekstraklasowych zespołach, m.in. Śląsku Wrocław i Lechii Gdańsk.

Historia związku z piłkarzem

Para poznała się w jednym z sopockich klubów, kiedy Frankowski był piłkarzem wspomnianej wyżej gdańskiej Lechii. Kobieta od razu wpadła mu w oko, a szybko okazało się, że to siostra jego kolegi z drużyny. Jak łatwo sobie wyobrazić, taka sytuacja jest jak kij mający dwa końce, ale wszystko potoczyło się znakomicie. Para zaczęła się bowiem regularnie spotykać.

Na kolejny krok czas przyszedł po czterech latach znajomości – para zaręczyła się w październiku 2017 roku. Kobieta była niezwykle szczęśliwa z takiego obrotu spraw.

Do ślubu doszło w czerwcu 2019 roku. Piłkarz był co prawda wtedy piłkarzem amerykańskiego Chicago Fire, ale oczywiście nie wyobrażał sobie uroczystości bez najbliższej rodziny w Polsce. Na hucznym weselu zjawiło się wielu znakomitych gości, a poza kolegami z boiska był tam chociażby trener Michał Probierz.

Ola Frankowska – wiek, rodzina, dzieci

Kobieta urodziła się w grudniu 1994 roku, jest więc o rok starsza od piłkarza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dziewczyna Kamila Jóźwiaka - kim jest piękna Olga Hassan-Bartz?

Para ma dwójkę dzieci i to dwóch chłopców, a więc z pewnością można liczyć na przekazanie piłkarskiego talentu i umiejętności.

Młodszy syn Jakub przyszedł na świat jeszcze przed ślubem, w maju 2018 roku.

Młodszy Franciszek przyszedł na świat w marcu 2021 r. i dał ogrom radości cały czas młodym rodzicom.

Żona Przemysława Frankowskiego w mediach społecznościowych

Żonę Przemysława Frankowskiego możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @olaa_frankowska. Kobieta zebrała już blisko 4 tysiące obserwujących, a liczba ta z pewnością będzie rosła wprost proporcjonalnie do popularności męża. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się zdjęciami głównie z życia prywatnego, a po fotografiach widać, że para bardzo się kocha.

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top