Connect with us
Kacper Tobiasz partnerka kacpra tobiasza ola stępień dziewczyna

Sport

Ola Stępień. Kim jest piękna dziewczyna Kacpra Tobiasza?

Jednym z najpopularniejszych piłkarzy Legii Warszawa jest Kacper Tobiasz. Partnerka bramkarza to urocza Ola Stępień. Co o niej wiemy? Opowiadamy w artykule.

Kim jest Ola Stępień, partnerka Kacpra Tobiasza? Kiedy się poznali, gdzie mieszka?

Kacper Tobiasz to podstawowy bramkarz Legii Warszawa. Pochodzi z Płocka, obecnie ma 20 lat. Od ponad trzech lat spotyka się z Olą Stępień. Partnerka Kacpra Tobiasza to urocza, młoda dziewczyna, z której pała energia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez olcia👼🏼 (@_stpie)

Kobieta mieszka obecnie w Warszawie, w apartamencie z widokiem na centrum. Jednak wiele osób może zastanawiać się skąd pochodzi Ola Stępień? Urocza dziewczyna jest rodowitą Warszawianką. Wspiera stołeczną drużynę na meczach. Często podziwia swojego chłopaka prosto z trybun. W zamian Kacper Tobiasz wręcza jej wiele bukietów róż i tulipanów. Piękna miłość młodych zakochanych to miód na serca fanów.

Partnerka Kacpra Tobiasza. Gdzie pracuje? Jakie ma hobby?

Ola Stępień bardzo lubi psy. Sama posiada pupila, ale także dba o bezdomne zwierzęta. W wolnym czasie chodzi na mecze Legii Warszawa. Podziwia podczas nich swojego ukochanego. Para razem dużo podróżowała. Partnerka Kacpra Tobiasza była z nim na Dominikanie i w Paryżu. To piękne miejsca, w których para świetnie się bawiła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez olcia👼🏼 (@_stpie)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Ola Stępień. Jak wygląda? Kolor włosów, oczu, czy ma tatuaże, jaki ma wzrost?

Kacper Tobiasz ma 191 cm wzrostu. Jego partnerka jest od niego nieznacznie niższa. Ma około 180 cm wzrostu. Dawniej eksperymentowała z brązowym odcieniem włosów. Obecnie Ola Stępień jest jasną blondynką. Ma dobrze zrobiony make-up. Nie rzuca się zbyt mocno w oczy, ale podkreśla jej urodę.

Ola Stępień wstawiała dużo zdjęć do internetu, ale na żadnym nie widać tatuaży. Jednakże jej partner ma wiele ozdób na ciele, więc być może to kwestia czasu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kacper Tobiasz (@caspertobiasz)

Ola Stępień. Instagram, social media

Dziewczyna Kacpra Tobiasza oczywiście jest aktywna w social mediach. Ma konto na Instagramie o nazwie @_stpie. Prowadzi swój profil na tej platformie od 2020 roku. Do tej pory (stan na 19.05.2023) dodała 24 posty. Nie jest to duża liczba, a mimo to posiada ponad 3 000 obserwujących na Instagramie. Na profilu można znaleźć głównie jej zdjęcia, a także kwiatów i Kacpra Tobiasza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magda Wszołek. Kim jest urocza partnerka Pawła Wszołka z Legii?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top