Connect with us
dziewczyna kamila jóźwiaka olga hassan-bartz
Fot. Instagram @olgahassanbartz

Sport

Dziewczyna Kamila Jóźwiaka. Kim jest piękna Olga Hassan-Bartz?

Dziewczyna Kamila Jóźwiaka – co wiadomo na temat pięknej Olgi Hassan-Bartz? W tym newsie znajdziecie najważniejsze fakty na temat kobiety.

Kim jest dziewczyna Kamila Jóźwiaka, Olga Hassan-Bartz?

Olga Hassan-Bartz jest znana szerszej publiczności jako dziewczyna Kamila Jóźwiaka, piłkarza reprezentacji Polski i hiszpańskiej Granady CF.

O kobiecie wiadomo bardzo niewiele. Pochodzi z Poznania, gdzie uczęszczała do IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu. Następnie rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Hassan-Bartz (@olgahassanbartz)

Od kiedy są parą?

Po zamieszczanych zdjęciach widać, że para bardzo się kocha. Wyglądają na młodych, pięknych i zakochanych.

Okazuje się, że są parą od końca 2019 roku. Dziewczyna za pomocą Instastories podzieliła się pięknym bukietem kwiatów otrzymanym od Jóźwiaka z okazji pierwszej rocznicy.

Nie wiadomo, czy dziewczyna mieszka razem z piłkarzem w Hiszpanii, choć prawdopodobnie tak jest. Para nie zamieściła jednak w mediach społecznościowych żadnych zdjęć to potwierdzających.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Mateusza Klicha. Kim jest Magdalena Firek? Wiek, dzieci, czym się zajmuje

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Olga Hassan-Bartz? Dziewczyna Kamila Jóźwiaka urodziła się w marcu 2000 roku, ma więc 24 lata. Jest więc dwa lata młodsza od swojego partnera, który urodził się w 1998 roku.

Para nie ma dotąd żadnych dzieci.

Co ciekawe, ojciec dziewczyny Kamila Jóźwiaka, Maciej Hassan-Bartz jest znanym i cenionym ginekologiem. Na swoim profilu w serwisie znanylekarz.pl ma doskonałe opinie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Hassan-Bartz (@olgahassanbartz)

Dziewczyna Kamila Jóźwiaka w mediach społecznościowych

Olgę Hassan-Bartz możecie obserwować na Instagramie. Jako @olgahassanbartz zebrała tam już ponad 4 tysiące obserwujących. Za pośrednictwem tego medium dzieli się z innymi swoim życiem prywatnym.

Od razu widać, że jest zainteresowana modą oraz uwielbia podróże. Na jej koncie znajdziecie także wiele pozowanych zdjęć, które świadczą o tym, że kobieta ma zadatki na modelkę. Partnerka Kamila Jóźwiaka preferuje elegancki i nowoczesny styl. Często wybiera klasyczne, ale jednocześnie modne ubrania, które podkreślają jej sylwetkę. Na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami w różnych stylizacjach, które łączą w sobie elegancję z casualowym luzem.

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top