Connect with us
Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Telewizja

Oliwia Bieniuk. Kim jest uczestniczka „Tańca z gwiazdami”?

Oliwia Bieniuk to najmłodsza uczestniczka 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Co wiadomo o nastolatce, która skusiła się na udział w show Polsatu?

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Kim jest Oliwia Bieniuk, nastolatka która wystąpi w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”? To córka aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Ze względu na znanych rodziców od dawna wzbudza duże zainteresowanie mediów.

Ukończyła IX Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni, gdzie w 2021 roku zdawała maturę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Bukmacher nie ma wątpliwości

Wiek, rodzina

Nastolatka będzie obchodziła w tym roku 19 urodziny – urodziła się 18 października 2002 roku.

Była pierwszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Oliwia ma za sobą niełatwe dzieciństwo – w 2014 roku Anna Przybylska zmarła na raka trzustki, osierocając ją i jej dwóch braci, Szymona (ur. 2006) i Jana (ur. 2011).

W opiece nad dziećmi Jarosławowi Bieniukowi pomagała babcia Krystyna Przybylska, wspólnie dzielili się obowiązkami. Kobieta od zawsze była zżyta z wnukami, jeszcze za życia córki spędzała z nimi dużo czasu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Kinga Sawczuk, uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami"?

Oliwia jest singielką, niedawno potwierdziła rozstanie z dotychczasowym chłopakiem, Michałem Krasodomskim.

Początki kariery nastolatki

Mimo młodego wieku, Oliwia ma już za sobą kilka wyzwań zawodowych. Aspiruje do roli modelki, wystąpiła już w niejednej kampanii reklamowej. W wieku 14 lat debiutowała w kampanii marki odzieżowej Reserved. Wystąpiła również wraz z braćmi i ojcem w reklamie sieci Play.

Na Instagramie chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami efektami sesji zdjęciowych. Próbuje również swoich sił  roli influencerki. Na swoim profilu reklamowała już m.in. torebki włoskiej marki O bag czy kosmetyki.

Wiadomo również, że dziewczyna chciałaby pójść w ślady zmarłej matki i zająć się aktorstwem. – Od dziecka chodziłam z mamą na różne plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało – powiedziała w programie „Dzień dobry TVN”. Do tej pory zaliczyła debiut w krótkim filmie „Jak nie zgubić siebie?”, którego autorem był Youtuber Reżyser Życia. Niedawno twórca opublikował zwiastun nowej produkcji, do której również zaprosił Oliwię. Autor opisuje film jako „HORROR z motywami demonologii słowiańskiej”.

 

Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna poważniejsze plany na aktorstwo chce na razie odłożyć na później. Okazuje się, że z powodu udziału w „Tańcu z gwiazdami” nie zamierza rozpocząć w tym roku studiów aktorskich. – Matura w sumie poszła mi dobrze. Jestem zadowolona […] Planuję gap year, bo mam teraz „Taniec z gwiazdami”, a później raczej udam się na studia. Ja mam artystyczną duszę, więc jeśli chodzi o kierunek studiów, to bardziej humanistyczny. Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać – wyznała w rozmowie z „Party”.

Oliwia Bieniuk w mediach społecznościowych

Dziewczyna od kilku lat prowadzi swoje konto na Instagramie, pierwsze zdjęcie dodała bowiem w 2017 roku. Konto @oliwia.bieniuk obserwuje już 216 tys. osób. Na początku dodawała zwykłe zdjęcia z życia codziennego, teraz znajdziemy tam gównie fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Na kolejnych slajdach zobaczycie kilka zdjęć Oliwii Bieniuk.

Wstecz1 z 5
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top