Connect with us
partner zuzanny góreckiej

Sport

Partner siatkarki Zuzy Góreckiej. Kim jest Zbigniew Bartman?

Zuzanna Górecka jest jedną z najbardziej rozpalających serca kibiców polskich siatkarek. W związku z Mistrzostwami Świata w Polsce zainteresowanie piękną kobietą znacząco wzrosło. W tym newsie przedstawiamy jej życiowego partnera i dotychczasowe perypetie pary.

Kim jest partner Zuzy Góreckiej?

Kim jest partner Zuzy Góreckiej? Niestety fani jej wdzięku nie będą zadowoleni, bowiem serce siatkarki jest już zajęte przez Zbigniewa Bartmana. Tak, to ten znany siatkarz, a więc parę połączyła więź do sportu.

Nie wiadomo jednak, jak doszło do poznania się przez parę. Przez kilka miesięcy istniało sporo plotek, które w końcu potwierdził siatkarz, słusznie uznając, że jest osobą publiczną, więc chciał raz na zawsze uciąć spekulacje.

Co ciekawe, Bartman pomimo stosunkowo młodego wieku jest już rozwodnikiem. Przez ponad osiem lat spotykał się bowiem z Joanną Michalską, z którą w lipcu 2015 roku wziął nawet ślub. Michalska to była tyczkarka, która obecnie jest trenerką personalną. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, choć z zamieszczanych wpisów w mediach społecznościowych niewiele na to wskazywało.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zuza Górecka (@zuziagorecka)

Kariera sportowa

Zbigniew Bartman jest doskonale znany kibicom polskiej siatkówki przez wiele lat występów w reprezentacji Polski. Był jej członkiem w latach 2008-2013, a licznik spotkań zatrzymał się na grubo ponad 100. Faktem jest jednak, że Bartman nigdy nie pełnił kluczowej roli w kadrze, ale był wartościowym członkiem szerokiego składu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Bożena Pieczko. Co wiadomo o uroczej dziennikarce Polsatu Sport?

Do największych jego sukcesów należy Mistrzostwo Europy zdobyte w 2009 roku w Turcji, a także wygrana w 2012 roku Liga Światowa. Co istotne, Bartman cały czas jest aktywnym sportowcem, choć jego kariera powoli dobiega końca. W 2021 roku występował w klubach z Arabii Saudyjskiej, a w 2022 roku przeniósł się do tureckiego Hekimoglu Bursa.

Niewiele osób o tym pamięta, ale przed niezwykla udaną karierą w halowej siatkówce, Bartman odniósł także kilka sukcesów w jej plażowej odmianie. Największymi są Mistrzostwo Europy U-18  z 2004 roku i v-ce Mistrzostwo Świata także z 2004 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zbigniew Bartman (@zbigniew_bartman)

Wiek, rodzina, dzieci

Zbigniew Bartman urodził się w maju 1987 roku. Jest więc aż o trzynaście lat starszy od swojej życiowej partnerki, która przysza na świat w kwietniu 2000 roku. Kobieta ostro zareagowała jednak na wytykanie tego faktu w jednym z Q&A na jej profilu na Instagramie, stwierdzając, że mało obchodzi ją zdanie osób trzecich. „Ważne jest to, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i jesteśmy szczęśliwi” – napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Ćwiertniewicz. Co wiadomo o pięknej dziennikarce Polsatu Sport?

Para oczywiście dotąd nie sformalizowała swojego związku w żaden sposób. Wydaje się, że siatkarz będzie ostrożny pod tym względem po perypetiach z byłą żoną.

Zbigniew Bartman ma dziecko z małżeństwa z Joanną Michalską. To syn Aaron, który przyszedł na świat w styczniu 2019 roku. Szczęśliwa mama co jakiś czas wrzuca zdjęcia swojej pociechy, dzięki czemu możemy obserwować rozwój dziecka. Posty nawet częściej zamieszcza także sam Bartman, którego z pewnością można nazwać dumnym ojcem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Bartman (@joannabartman)

Zbigniew Bartman w mediach społecznościowych

Zuzannę Górecką można obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @zuziagorecka. Kobieta zebrała już 30 tysięcy obserwujących i tym samym jest w tym medium nieco popularniejsza od swojego chlopaka. Ten ma bowiem niecałe 26 tysięcy obserwujących i jest obecny na Instagramie jako @zbigniew_bartman. Jednocześnie oboje wrzucają sporo wspólnych zdjęć, po których widać, że bardzo się kochają.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zuza Górecka (@zuziagorecka)

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Reklama

Popularne

Reklama
To Top