Connect with us
partnerka Bartosza Bednorza
Fot. Instagram @karolina.bryniarska

Sport

Partnerka Bartosza Bednorza. Kim jest Karolina Bryniarska?

Kim jest i czym zajmuje się partnerka siatkarza Bartosza Bednorza? W tym newsie poznacie wszystkie najważniejsze informacje o Aleksandrze Bryniarskiej.

Kim jest partnerka Bartosza Bednorza?

Kim jest dziewczyna siatkarza Bartosza Bednorza? To Karolina Bryniarska, modelka i fotomodelka. Kobieta od wielu lat jest bardzo aktywna zawodowo. Współpracowała już z wieloma markami z różnorodnych branż, zarówno w Polsce jak i za granią. Możemy ją kojarzyć z kampanii modowych sklepów internetowych czy wielu telewizyjnych reklam. Kilkukrotnie pojawiała się chociażby w reklamie sieci Lidl.

Poza tym zaliczyła krótkie epizodyczne role w serialach Telewizji Polskiej – „Piątym stadionie” (odcinek 34) i Ojcu Mateuszu (odcinek 99), a także w „Regułach gry” (odcinek 2) emitowanym w TVN 7.

Wiek, rodzina, dzieci

Karolina Bryniarska ma 32 lata, urodziła się 22 października 1989 roku. Oznacza to, że jest starsza od polskiego siatkarza o 5 lat.

Wcześniej modelka posługiwała się nazwiskiem Morawiec, co może wskazywać na to, że była już mężatką, ma także dwie córki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Karola Kłosa. Kim jest Aleksandra Kłos?

Bartosz Bednorz pierwsze zdjęcie z ukochaną dodał na swoim Instagramie we wrześniu 2021 roku. Jednak sama na swoim profilu już wcześniej zamieszczała fotki z siatkarzem. Wiadomo więc, że są razem przynajmniej od kwietnia 2021 roku.

Partnerka Bartosza Bednorza w mediach społecznościowych

Karolina Bryniarska prowadzi aktywnie profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @karolina.bryniarska, a konto na ten moment obserwuje 18,8 tys. osób. Niemal od początku koncertuje się na dzieleniu z obserwatorami efektami swojej kariery zawodowej. Tym samym dodaje liczne zdjęcia i filmy pochodzące z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Od czasu do czasu dodaje także prywatne fotografie. Poza tym ma stronę na Facebooku, którą obserwuje 2,2 tys. osób.

3.5/5 (liczba głosów: 15)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top