Connect with us
Bartosz Kwolek
Fot. Instagram @kwolek.bartosz

Sport

Partnerka Bartosza Kwolka. Kim jest Maja Klich?

Kim jest partnerka siatkarza reprezentacji Polski, Bartosza Kwolka? To Maja Klich, również związana ze sportem. W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat.

Kim jest partnerka Bartosza Kwolka?

Kim jest partnerka Bartosza Kwolka? To Maja Klich. Fani piłki nożnej z pewnością kojarzą to nazwisko i nie jest to zbieżność przypadkowa. Kobieta jest bowiem siostrą piłkarza Mateusza Klicha. Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Warszawie, ale wcześniej trenowała różne sporty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dziewczyna Kuby Kochanowskiego. Kim jest Ola Kołodziejczyk?

Maja Klich do 14-roku życia trenowała pływanie, a także, a także dwu- i trójbój. Osiągnęła kilka drobnych sukcesów w wieloboju w karierze juniorskiej, m.in. w 2012 roku została mistrzynią Polski Juniorek w trójboju, wygrywała także zawody o Puchar Polski w kategorii juniorów, a także zajęła piąte miejsce w mistrzostwach Europy juniorów. Następnie przekwalifikowała się na pięciobój nowoczesny.

Wiek, rodzina

Maja Klich urodziła się w 1996 roku, ma więc 26 lat, nie udało się nam jednak znaleźć jej dokładnej daty urodzenia. Pochodzi z Tarnowa.

Pochodzi z usportowionej rodziny, więc naturalną koleją rzeczy było, że wraz z bratem poszli w ślady rodziców. Ojciec Wojciech Klich trenował piłkę nożna, reprezentując bartwy klubów z Małopolski, Podkarpacia, Lubelszczyzny, Kielecczyzny oraz Mazowsza. Następnie pracował w Cracovii jako trener zespołów młodzieżowych, prowadził także piłkarzy Korony Kielce, którzy w 2008 roku zostali mistrzami Polski juniorów.

Natomiast mama Małgorzata Klich trenowała pływanie, a następnie była trenerką i prezesem UKS Sokół Mościce Tarnów. Pracuje także jako nauczycielka wychowania fizycznego w tarnowskim liceum.

Maja Klich i Bartosz Kwolek są parą od kilku lat. Siatkarz chętnie zamieszcza od czasu zdjęcia z ukochaną na swoim Instagramie. W marcu tego roku pochwalił się, że zostaną rodzicami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartosz Kwolek (@kwolek.bartosz)

Partnerka Bartosza Kwolka w mediach społecznościowych

Maja Klich prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod  nazwą @klichmaja, a profil śledzi na ten moment 5540 osób. Niestety, konto jest prywatne, więc trzeba wysłać prośbę o obserwację, aby móc śledzić zdjęcia i filmy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartosz Kwolek (@kwolek.bartosz)

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top