Connect with us
Bartosz Slisz partnerka Bartosza Slisza Kamila Bała kim jest
Fot. Instagram / @k_millaa

Sport

Partnerka Bartosza Slisza. Kim jest piękna Kamila Bała?

Bartosz Slisz to wschodząca gwiazda polskiej piłki. Ma duże wsparcie w swojej ukochanej. Kim jest partnerka Bartosza Slisza? To Kamila Bała. Opisujemy wszystko, co o niej wiemy.

Kim jest Kamila Bała? Partnerka Bartosza Slisza

Bartosz Slisz to zawodnik Legii Warszawa i reprezentant Polski. Ma 24 lata, jest dwukrotnym mistrzem kraju. Młodego piłkarza dopinguje jego wielka miłość. Kim jest ta, którą wybrał Bartosz Slisz? Partnerka legionisty to Kamila Bała. Piękna kobieta zawróciła oczywiście w głowie wielu internautów, stąd coraz częstsze pytania – skąd pochodzi partnerka Bartosza Slisza? Kamila Bała to rodowita Krakowianka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Jak długo Bartek Slisz i jego dziewczyna są razem? Para oświadczyła światu decyzję o związku 14 kwietnia 2017 roku. Niedługo później wspólnie uczestniczyli w studniówce. Ostatnio zakochani postanowili wejść na kolejny poziom relacji. Od kiedy Bartosz Slisz ma narzeczoną? Piłkarz Legii oświadczył się Kamili 24 maja 2021 roku, podczas pobytu w Meksyku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Slisz (@bartekslisz)

Partnerka Bartosza Slisza. Czym się zajmuje? Praca, hobby, pasje, rodzina

Kamila Bała nie lubi być bezczynna. Narzeczona Bartosza Slisza często podróżuje. Zakochani odwiedzili razem Meksyk, Dubaj, Tajlandię i Egipt. Z innych zajęć warto nadmienić, że Kamila Bała ćwiczy regularnie na siłowni. Partnerka Bartosza Slisza to kobieta z pasją. Tworzy bowiem piękne ręczne robótki ze sznurków. Efekty jej prac możecie sprawdzić na Instagramowym profilu @sznurkowa_nki. Kamila to ciepła osoba. Wynika to z tego, że ma dobre stosunki ze swoją siostrą Martą i resztą rodziny. Ponadto lubi także zwierzęta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kamila Bała (@k_millaa_)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magda Wszołek. Kim jest urocza partnerka Pawła Wszołka z Legii?

Kamila Bała, partnerka Slisza. Wygląd, kolor oczu, styl, tatuaże, znak zodiaku, ile ma lat

Partnerka Bartka Slisza ma kobiecie kształty, kręcone, długie i ciemne włosy. Ma piękne stroje kąpielowe oraz suknie, którymi lubi się chwalić w internecie. Ma duże, niebieskie oczy. Ile lat ma partnerka Bartosza Slisza? Kamila Bała ma 24 lata. Oznacza to oczywiście, że jest rówieśniczką swojego ukochanego. Urodziła się 17 lipca. Wynika z tego, że jest zodiakalnym rakiem. Czy Kamila Bała ma tatuaże? Narzeczona Bartka Slisza ma na lewym żebrze wytatuowany mały samolot.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kamila Bała (@k_millaa_)

Kamila Bała. Instagram, social media

Nazwa profilu na Instagramie Kamili Bały to @k_millaa. Mimo jedynie 17 udostępnionych postów, ukochana piłkarza Bartka Slisza ma ponad 1000 obserwujących. Na profilu udostępnia głównie treści przedstawiające ją samą z chłopakiem, a także z psem. Wstawia tam także dużo zdjęć i relacji z podróży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ola Stępień. Kim jest piękna dziewczyna Kacpra Tobiasza?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top