Connect with us
Maciej Rosołek partnerka macieja rosołka kim jest weronika dejnacka
Fot. Instagram / @rosolm39

Sport

Partnerka Macieja Rosołka. Kim jest piękna Weronika Dejnacka?

Maciej Rosołek to czołowy gracz Legii Warszawa. Kim jest jego partnerka? Skąd pochodzi, jak wygląda i czym zajmuje się Weronika Dejnacka? Odpowiedzi na te i inne pytania zawarliśmy w artykule.

Kim jest Weronika Dejnacka?

Maciej Rosołek to młody gracz Legii Warszawa oraz młodzieżowy reprezentant Polski. Jego kariera rozwija się bardzo szybko, obecnie jest jednym z kluczowych ogniw stołecznego zespołu. W jego poczynaniach zawsze może liczyć na wielkie wsparcie ze strony kochającej go kobiety. Kim jest partnerka Macieja Rosołka? To Weronika Dejnacka. Rodowita Warszawianka zakochała się na zabój w obiecującym piłkarzu już kilka lat temu. Ponadto wspiera go na meczach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magda Wszołek. Kim jest urocza partnerka Pawła Wszołka z Legii?

Od kiedy dokładnie z dziewczyną spotyka się Maciej Rosołek? Partnerka gracza Legii randkuje z nim od 2018 roku. Jest to dość długi staż związku. Weronika Dejnacka wspiera piłkarza od jego początków z piłką.

Praca, hobby, wykształcenie

Weronika Dejnacka, jak duża część WAGs uwielbia wszystko, co związane z urodą. Skończyła kurs przedłużania włosów w Akademii Wizażu i Kosmetyki Alana Dąbrowskiego. Partnerka Macieja Rosołka chce wiązać swoją przyszłość z zawodem powiązanym z wizażem lub fryzjerstwem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Oczywiście jako dziewczyna piłkarza, Weronika Dejnacka nie może odstawać od niego zbytnio aktywnością fizyczną. Dlatego często razem wybierają się na przejażdżki rowerowe po Warszawie. Ponadto wspiera ukochanego podczas treningów w domu, gra z nim też w squasha oraz pływa.

Dziewczyna Macieja Rosołka uwielbia różne zwierzęta. Na dodatek sama opiekuje się dwoma pieskami. Para lubi razem podróżować. Wspólnie odwiedzili wiele miejsc, w tym Grecję. Co ciekawe młoda kobieta często lubi rozerwać się przy grach komputerowych.

Partnerka Macieja Rosołka. Wiek, styl, wygląd, znak zodiaku

Weronika Dejnacka ma urodziny w marcu. Jest zodiakalną rybą. Oznacza to, że jest energiczna, opiekuńcza, empatyczna, ale także naiwna i sprytna. Jest młodą i sympatyczną osobą. Ma ciemną opaleniznę oraz mocno zaznaczony makijaż. Ma ciemne włosy i brązowe oczy. Dziewczyna Macieja Rosołka lubi chodzić w bluzach.

Weronika Dejnacka. Instagram, social media

Partnerka Macieja Rosołka ma konto na Instagramie, jednak dostęp do niego jest ograniczony, gdyż jest prywatny. Profil Weroniki Dejnackiej nosi nazwę @weronikadejnacka. Obserwuje ją tam prawie 2 000 osób. Wiele wspólnych zdjęć zakochanych można znaleźć na profilu Macieja Rosołka, @rosolm39.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ola Stępień. Kim jest piękna dziewczyna Kacpra Tobiasza?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top