Connect with us
partnerka Jakuba Rzeźniczaka
Fot. YouTube / Stal Rzeszów

Sport

Partnerka Jakuba Rzeźniczaka. Kim jest Paulina Nowicka?

Kim jest Paulina Nowicka, partnerka Jakuba Rzeźniczaka? W tym newsie przedstawiamy informacje na jej temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Partnerka Jakuba Rzeźniczaka

Kim jest partnerka piłkarza Wisły Płock? To Paulina Nowicka, na której temat tak naprawdę niewiele wiadomo. Kobieta jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku resocjalizacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2017).

Kariera zawodowa

Do niedawna zawodowo związana była z drugoligową Stalą Rzeszów. Pełniła tam funkcję specjalisty ds. komunikacji. Oprócz udziału w zadaniach marketingowych, wywiadów i konferencji prasowych, była także zaangażowana w organizację dnia meczowego oraz funkcjonowanie sklepu Stali Rzeszów.

Pod koniec 2021 roku klub ogłosił zakończenie współpracy z Nowicką po prawie 3 latach. „Przyjeżdżając do Rzeszowa nie spodziewałam się, że Stal Rzeszów wniesie tak dużo do mojego życia. Rozwinęłam i nauczyłam się tu bardzo dużo przez te lata. Siłą tego Klubu są ludzie, którzy go tworzą” – pisała wówczas na swoim Twitterze.

Jakie są jej dalsze plany zawodowe? Tego na razie nie wiadomo, a na razie przeprowadziła się do Płocka. „Póki co nic nie mówię, chce zostać w sporcie. Odchodzę, bo czasem przychodzi taki moment w życiu ze trzeba coś zmienić, chociaż była to dla mnie bardzo ciężka decyzja” – powiedziała Paulina Nowicka w wywiadzie dla podkarpacielive.pl.

Ciekawostką jest fakt, że w 2018 roku wystąpiła w jednym z teledysków rapera DonGURALesko, a w 2016 roku brała udział w konkursie Wielkopolska Miss 2016.

Wiek, związek

W jakim wieku jest Paulina Nowicka? Kobieta ma 29 lat, nie znamy jej dokładnej daty urodzenia. Pochodzi z Międzyrzecza.

Z Jakubem Rzeźniczakiem związana jest od 2021 roku, jednak plotki mówią, że wcześniej również była w związku z piłkarzem. Do niedawna była ponoć zaręczona z zawodnikiem rzeszowskiej drużyny, który miał jej nawet załatwić pracę w Stali Rzeszów.

W grudniu 2021 kobieta pochwaliła się wyjazdem z Rzeźniczakiem do Stanów Zjednoczonych. Kilka dni później w swoich mediach społecznościowych oficjalnie potwierdzili przypuszczenia internautów o zaręczynach po zaledwie półrocznym związku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Iza Koprowiak. Co wiadomo o znanej dziennikarce sportowej?

Afery związane z partnerem

Od początku związku z Jakubem Rzeźniczakiem Paulina Nowicka musi mierzyć się z publiczną krytyką. Styl życia piłkarza nie cieszy się zbyt pochlebną opinią. Ma on bowiem na swoim koncie kilka głośnych związków i rozwód.

W czasie małżeństwa z Edytą Zając wdał się w romans, z którego doczekał się córki. Następnie zaczął się spotykać się z Magdaleną Stępień. To właśnie ją piłkarz porzucił dla Nowickiej. Wiele osób zarzuciło jej wówczas, że odebrała mężczyznę ciężarnej kobiecie – Stępień była wtedy w końcówce ciąży.

Medialna nagonka rozpętała się na nowo, po tym gdy Stępień wyznała, że jej syn jest ciężko chory. Internauci krytykowali głównie Rzeźniczaka, ale wielu zarzucało również Nowickiej, że odebrała ojca choremu dziecku.

Paulina Nowicka w mediach społecznościowych

Paulina Nowicka prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą @paulinaa__nowicka. Obserwuje ją 45,7 osób, jednak na ten moment konto ma status prywatnego. Można przypuszczać, że zdecydowała się na taki krok z powodu medialnego szumu, jaki rozpętał się w ostatnim czasie wobec niej i Jakuba Rzeźniczaka.

Kobieta ma również konto na Twitterze, które zebrało niespełna 1100 obserwujących.

4.2/5 (liczba głosów: 32)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top