Connect with us
partnerka maxa verstappena
Fot. Instagram @kellypiquet

Sport

Partnerka Maxa Verstappena. Kim jest urocza Kelly Piquet?

Kim jest partnerka Maxa Verstappena, piękna Kelly Piquet? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o kobiecie mającej niezwykle ciekawą życiową historię.

Kim jest partnerka Maxa Verstappena?

Kim jest partnerka Maxa Verstappena? To Kelly Piquet, której nazwisko doskonale kojarzą fani Formuły 1.

Kobieta jest bowiem córką Nelsona Piqueta, 3-krotnego mistrza świata. Pochodzi z jego związku z holenderską modelką Sylvią Tamsmą. Jest także siostrą Nelsona Piqueta Juniora, który także zaliczył epizod w „królowej sportów motorowych”. Można więc powiedzieć, że pochodzi z prawdziwie motorsportowej rodziny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Linda Morselli. Kim jest była partnerka kierowcy F1, Fernando Alonso?

Poza znanym rodowodem, Kelly Piquet jest także szerzej znana z modelingu. Trudno się jednak dziwić, biorąc pod uwagę jej urodę. Kobieta ma także smykałkę do public relations, dziennikarstwa i mediów społecznościowych. Publikowała bowiem w znanych magazynach „Marie Claire” oraz „Vogue”, a przez pewien czas zajmowała się także obsługą social mediów Formuły E.

Partnerka Maxa Verstappena ma dwa obywatelstwa. Poza brazylijskim to także niemieckie, ponieważ urodziła się w niewielkim Homburgu, niedaleko granicy z Francją. Co ciekawe, w Brazylii mieszkała tylko kilka lat – dzieciństwo spędziła bowiem we Francji, szkołę średnią w Wielkiej Brytanii, a w czasie studiów mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła stosunki międzynarodowe na nowojorskim Marymount Manhattan College.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KELLY PIQUET (@kellypiquet)

Poprzedni partnerzy Kelly Piquet

Max Verstappen nie jest pierwszym kierowcą Formuły 1, który zagościł w sercu Brazylijki. Od sierpnia 2016 r. do grudnia 2019 r. była bowiem związana z Daniilem Kvyatem.

To rosyjski kierowca wyścigowy, który przez siedem lat (2014-2020) występował w Formule 1. Jego największymi sukcesami są dwa miejsca na podium (3. miejsce w GP Chin 2016 oraz 3. miejsce w GP Niemiec 2019).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daniil Kvyat (@danydk1)

Związek z Maxem Verstappenem

Para ujawniła swój związek pod koniec 2020 roku. Trudno jednak dokładnie ocenić, od kiedy para była w związku. Trzeba wziąć pod uwagę chociażby fakt, że w sezonie 2020 Holender spotykał się w padoku Formuły 1 z byłym partnerem Kelly Piquet. Sytuacja ta w przypadku wcześniejszego ogłoszenia mogła więc powodować niezręczne sytuacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Holender wcześniej od 2017 roku spotykał się z Dilarą Sanlik, która jednak nie zawojowała jego serca na dłużej. Kierowca w listopadzie 2020 r. przyznał, że jest singlem, a niedługo później opublikował zdjęcie z Kelly Piquet.

O miłości kobiety do kierowcy niech świadczy jeden z wpisów na Instagramie, w którym złożyła swojemu partnerowi publiczne życzenia z okazji urodzin. Napisała wtedy „wszystkiego najlepszego do miłości mojego życia„. Dodała jeszcze, że „kocham w Tobie wszystko, kocham wszystko z nas i jestem z Ciebie niezmiernie dumna” – piękne słowa, które tak naprawdę nie zdarzają się aż tak często wśród znanych osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Max Verstappen (@maxverstappen1)

Wiek, rodzina, dzieci

Kelly Piquet urodziła się w grudniu 1988 roku, ma więc 34 lata. Tym samym jest dziewięć lat starsza od swojego partnera, co jednak nie przeszkadza im w udanym związku.

Kobieta ma dziecko z poprzedniego związku z Daniilem Kvyatem. Dziewczynka o imieniu Penelope przyszła na świat w lipcu 2019 roku. Ciężko powiedzieć, czy to dziecko było powodem rozstania się z Rosjaninem, ale faktem jest, że para obrała inne ścieżki życiowy właśnie kilka miesięcy po narodzinach córki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KELLY PIQUET (@kellypiquet)

Partnerka Maxa Verstappena w mediach społecznościowych

Życie Kelly Piquet można obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @kellypiquet. Powiedzieć, że zyskała ona dużą popularność przez związek z holenderskim kierowcą Formuły 1, to nic nie powiedzieć. Dodatkowym bonusem jest także jej nietypowa uroda. Obserwuje ją bowiem 881 tys, osób, podczas gdy w grudniu 2020 roku było to 120 tysięcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KELLY PIQUET (@kellypiquet)

5/5 (liczba głosów: 5)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top