Connect with us
partnerka przemysława płachety aleksandra łoboda
Fot. Instagram @alexx.loboda

Sport

Aleksandra Płacheta. Kim jest żona Przemysława Płachety?

Kim jest i co robi żona Przemysława Płachety? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat zjawiskowej Aleksandry Płachety.

Kim jest partnerka Przemysława Płachety?

Aleksandra Płacheta (z domu Łoboda) szerzej znana jest jako żona piłkarza angielskiego Birmingham City oraz reprezentacji Polski, Przemysława Płachety. Pochodzi z Mławy w województwie mazowieckim, choć obecnie oczywiście mieszka ze swoim ukochanym w Wielkiej Brytanii. Nie ma się co oszukiwać, obecnie tworzą jedną z najbardziej sympatycznych par, jeśli chodzi o reprezentację Polski.

Kobieta studiuje obecnie prawo. Jak sama przyznała w Q&A na swoim Instagramie, jest to jej pasja. Przyznała, że chciała być sędzią albo prokuratorem, ale ze względu na karierę swojego partnera zdaje sobie sprawę, że to może być niemożliwe. Kobieta wyznaje także, że przez związek z piłkarzem nie jest w stanie zaplanować niczego na dłużej niż pół roku czy rok.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

Partnerka Przemysława Płachety dodaje jednak, że nabyte umiejętności będzie chciała wykorzystać w inwestycjach i prowadzonych biznesach pary. Widać już więc, że para planuje zainwestowanie zarobionych przez piłkarza dużych pieniędzy.

W wywiadzie ze slasknet.com przyznała natomiast, że zajmuje się domem i wszystkimi „papierowymi” sprawami, żeby Płacheta mógł skupić się wyłącznie na futbolu. Taka partnerka to bez wątpienia skarb.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alexandra Łoboda (@alexx.loboda)

Od kiedy jest w związku z Przemysławem Płachetą?

Para jest w związku od wielu lat. Poznali się bowiem w wakacje 2016 roku. Jak sama przyznała we w/w wywiadzie ze slasknet.com początkowo poznawali się bardzo długo na odległość, a dopiero potem fizycznie. W końcu zdecydowali się na stały związek i wspólne zamieszkanie.

W wyżej wspomnianym Q&A na Instagramie Aleksandra Płacheta wspomniała, że mąż regularnie kupuje jej kwiaty oraz robi śniadanie do łóżka. Pomimo upływu lat uczucie między zakochanymi jest więc cały czas bardzo mocne.

Para zaręczyła się we wrześniu 2020 roku. Mężczyzna zdecydował się na niezwykle romantyczne oświadczyny z rozmachem w luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelu. Kobieta wstawiła zdjęcie na swój profil na Instagramie, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogli to zobaczyć. Spójrzcie sami poniżej.

O miłości kobiety do piłkarza niech świadczy jeden z wpisów na Instagramie, w którym romantycznie pisze z okazji jego urodzin „zdobywaj najwyższe szczyty, a ja zawsze będę Cię wspierać w drodze na nie„.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alexandra Łoboda (@alexx.loboda)

Do ślubu doszło w maju 2022 roku w kościele św. Mateusza w Smoszewie niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta w kościele miała na sobie piękną suknię z dużym wycięciem na plecach, wyglądając po prostu zjawiskowo. W trakcie hucznego wesela kilkukrotnie zmieniała jednak kreację, w każdej wyglądając świetnie.

Aleksandra Łoboda – wiek, rodzina, dzieci

Pomimo zainteresowania ze strony internautów, nie sposób ustalić wieku kobiety. Wydaje się jednak, że jest w bardzo podobnym wieku do swojego partnera, który urodził się w 1998 roku.

O rodzinie kobiety wiadomo niewiele. We wspomnianym już wyżej wywiadzie przyznała, że jej tata zginął gdy była mała, więc mama samotnie wychowując kobietę uczyła jej dużej samodzielności i odpowiedzialności.

Para po wzięciu ślubu być może zdecyduje się na dzieci. Na razie jednak nic nie wiadomo o potomstwie pary.

Partnerka Przemysława Płachety w mediach społecznościowych

Partnerka Przemysława Płachety jest obecna na Instagramie jako @aleksandra.placheta. Obserwuje ją już ponad 5,5 tysiąca osób.  Na jej profilu znajdziecie zdjęcia z życia prywatnego, w tym mnóstwo fotografii z piłkarzem.

Żona Przemysława Płachety bardzo dba o figurę, którą chwali się od czasu do czasu. A jest czym, bowiem sylwetki może jej pozazdrościć wiele kobiet.

4.6/5 (liczba głosów: 17)
1 Comment

1 komentarz

  1. rysiekzklanu

    24 czerwca 2021 at 11:48

    Z tego co wiem w Polsce jest tylko jedna Mława i położona jest co najmniej 130 km od Warszawy, więc pisanie „Mława pod Warszawą” to chyba lekka przesada.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top