Connect with us
partnerka bartosza bereszyńskiego
Fot. Instagram @majamocy

Sport

Partnerka Bartosza Bereszyńskiego. Kim jest zmysłowa Maja Mocydlarz?

Kim jest stylowa partnerka Bartosza Bereszyńskiego? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje o Mai Mocydlarz, którą z pewnością można nazwać kobietą wielu talentów.

Kim jest partnerka Bartosza Bereszyńskiego?

Kim jest partnerka Bartosza Bereszyńskiego? To Maja Mocydlarz, z którą piłkarz związany jest już od jakiegoś czasu. Jest prawdziwą kobietą renesansu – pomimo młodego wieku nie sposób zliczyć jej ukończonych studiów oraz zdobytego doświadczenia zawodowego.

Partnerka piłkarza na chwilę obecną jest licencjatem z politologii (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu), magistrem ze stosunków międzynarodowych, a także magistrem z dziennikarstwa i komunikacji społecznej (także UAM). Ukończyła również Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie w sektorach mody, a także z wyróżnieniem studia podyplomowe „Zarządzanie na rynku dóbr i marek luksusowych” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Julia Bednarek. Kim jest żona Jana Bednarka, reprezentanta Polski?

W swoim doświadczeniu zawodowym była już specjalistą ds. marketingu w salonie BMW, nauczycielem tańca czy tancerką. Taniec jest zresztą jej wielką pasją od wielu lat – w swoim dorobku ma ukończony kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością – taniec Hip-hop na Egurrola Dance Studio.

Jaka jest jej obecna praca? Od marca 2016 roku jest właścicielką odzieżowej marki premium – Maio. To butik z limitowanymi kolekcjami ciuchów, którego siedziba stacjonarna jest w Poznaniu, ale zakupów można oczywiście dokonać także online za pomocą serwisu maiopoland.com. Jak można przeczytać na stronie, „Maio to marka, której ideą jest tworzenie ubrań dla kobiet pewnych siebie, chcących wyróżnić się z tłumu, ale ceniących komfort i wygodę”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maio (@maiopoland)

Historia miłości pary, żona Bartosza Bereszyńskiego

Maja Mocydlarz jest związana z Bartoszem Bereszyńskim od wielu lat. Poznali się przez wspólnych znajomych w Poznaniu. Kobieta początkowo nie zdawała sobie sprawy, że mężczyzna, który zabiegał o jej serce, jest zawodowym piłkarzem. A Bereszyński był już wtedy przecież piłkarzem Lecha Poznań.

Wiadomo, że para jest zaręczona, ale nie pochwaliła się tym wydarzeniem publicznie. Planuje także swój ślub, ale okazuje się, że nie jest to takie proste. Kobiecie zależy na spokojnym zorganizowaniu całego wydarzenia, a jej narzeczony chce, żeby była to huczna impreza. – Zostawiamy sobie to na „za jakiś czas” – przyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Dębska. Kim jest żona Jakuba Modera?

Kobieta w rozmowie wspomniała także, że w związku ze swoim biznesem dzieli swoje życie między Włochy i Polskę znacznie bardziej niż jej partner. Po zakończeniu kariery piłkarskiej przez Bereszyńskiego chcą jednak wrócić do Polski i zamieszkać w domu w okolicach Poznania albo Warszawy.

Maja Mocydlarz – wiek, rodzina, dzieci

Kobieta urodziła się w 1991 roku, ma więc 30 lat. Tym samym jest rok starsza od swojego partnera.

Para ma dwójkę dzieci – urodzonego w październiku 2017 r. Leo oraz urodzonego w lutym 2021 r. Bruno. Bartosz Bereszyński z pewnością ma więc komu przekazywać swoje piłkarskie umiejętności. Co ciekawe, obaj chłopcy zostali urodzeni w Polsce.

Kobieta wychowuje więc obecnie dwójkę dzieci, jednocześnie zajmując się swoim biznesem oraz wspierając męża. Z pewnością ma więc co robić.

Partnerka Bartosza Bereszyńskiego w mediach społecznościowych

Życie partnerki Bartosza Bereszyńskiego możecie obserwować na Instagramie. Maja Mocydlarz jest tam obecna jako @majamocy, a obecnie obserwuje ją już 10 tysięcy osób. Jest jedno ale – kobieta musi zaakceptować waszą prośbę o jej śledzenie. Póki co robi to bez większego problemu, spokojnie możecie dodać ją do listy obserwowanych polskich WAGs. Na zdjęciach z pewnością zauważycie wiele miłości oraz wsparcia, jakim obdarza ona piłkarza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maio (@maiopoland)

5/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top