Connect with us
partnerki daniela craiga
Fot. YouTube / GQ

Kultura

Wszystkie partnerki Daniela Craiga. Kto jeszcze poza Rachel Weisz?

Z kim spotykał się Daniel Craig? Wiele znanych kobiet pojawiało się w towarzystwie aktora znanego z roli Jamesa Bonda, ale tylko nieliczne z nich były z nim związku. W tym newsie znajdziecie więcej szczegółów na temat tych kobiet. Zawarliśmy w nim także historię randek Daniela Craiga – wszystkie jego przeszłe związki oraz plotki o takowych.

Poniższy news zawiera wszystkie partnerki Daniela Craiga. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na ich temat, pisząc także o tych związkach, które nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wszystkie te kobiety spotykały się jednak  z Danielem Craigiem.

„Bycie samemu byłoby smutne, chore i dziwne” – powiedział kiedyś aktor i ta myśl przyświeca mu od lat, kiedy to spotyka się z kolejnymi pięknymi kobietami.

Zaczniemy od Mariny Pepper, o której niewielu. Potem przejdziemy do Fiony Loudon, z którą aktor przez dwa lata był w związku małżeńskim i ma córkę. Skończymy natomiast na obecnej żonie Daniela Craiga, Rachel Weisz. Po drodze pojawia się jednak jeszcze wiele pięknych i znanych kobiet.

Partnerki Daniela Craiga. Marina Pepper

O tej kobiecie tak naprawdę mało kto wie. Wiele osób słyszało o związkach z Rachel Weisz, Sienną Miller czy Fioną Loudon, ale o tym nie. A to właśnie Marina Pepper jest jedną z pierwszych znanych dziewczyn Daniel Craiga. Para poznała się w jednym z londyńskich pubów, a Pepper po latach wyznała, że od razu uderzyło ją jego wspaniałe ciało i przenikliwe niebieskie oczy.

Para spotykała się kiedy Craig miał 19 lat. Po latach Pepper przyznała, że nieodkryty wówczas jeszcze talent aktorski był doskonały w łóżku. „Daniel był zwierzęciem w łóżku” – powiedziała. Kobieta jest starsza o rok od aktora i wówczas była modelką, a obecnie jest aktywistką. Przyznała, że mieszkali wspólnie w jej mieszkaniu, choć Craig czasem znikał nawet na kilka dni.

Fiona Loudon

Pierwszą znaną partnerką, a jednocześnie żoną Daniela Craiga była Fiona Loudon. Para pobrała się w 1992 roku i ma córkę o imieniu Ella. Para rozwiodła się w 1994 roku.

„Byłem za młody” – przyznał po latach Craig, dodając jednak, że bycie ojcem to jedna z najwspanialszych rzeczy w życiu. Odtwórca roli agenta 007 do dziś ma świetne stosunki z córką Ellą i często pojawia się z nią publicznie. Dość powiedzieć, że była ona jednym z dwóch gości ślubu Craiga z Rachel Weisz.

Partnerki Daniela Craiga. Heike Makatsch

Następnie Craig związał się z niemiecką aktorką Heike Makatsch, z którą poznał się w 1996 roku na planie filmu „Obsession”. Niemka dla swojej nowej miłości przeniosła się nawet do Londynu. Był z nią w związku przez osiem lat zanim rozstali się w 2004 roku. Podobno z powodu zbyt wielu dni na planach filmowych, przez co nie mieli dla siebie czasu.

Kobieta w chwili obecnej jest kojarzona głównie jako aktorka, ale wówczas jej kariera filmowa dopiero się rozkręcała. Wówczas jej spora popularność wynikała z bycia prezenterką telewizyjną w niezwykle wówczas popularnej telewizji VIVA. W trakcie związku z Craigiem jej najbardziej znaną rolą jest występ jako Mia w kasowej produkcji „To właśnie miłość” (2003).

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Zero369 (@zero369_)

Kate Moss

W 2004 roku Daniel Craig podobno spotykał się przez kilka miesięcy z Kate Moss. Ich związek nigdy nie został potwierdzony, ale w ramach „afery podsłuchowej” ujawniono, że aktor podczas rozmowy telefonicznej z Moss trzykrotnie powiedział, że ją kocha.

Kate Moss szerzej przedstawiać nie trzeba. To urodzona w 1974 r. niezwykle znana brytyjska modelka i projektantka mody. Trzeba jednak dodać, że w momencie rzekomego związku z odtwórcą roli Jamesa Bonda była już ona po najlepszym okresie swojej kariery i wielu problemach życiowych.

Partnerki Daniela Craiga. Satsuki Mitchell

Przed aktualnym związkiem z Rachel Weisz aktor był związany z Satsuki Mitchell. Poznali się na planie filmu „Obłęd” w 2005 roku, a ich wspólna przygoda trwała do 2010 roku. Byli nawet zaręczeni, ale nigdy nie doszło do ślubu. Mitchell to urodzona w 1979 roku producentka filmowa, która nie ma jednak na koncie większych sukcesów. Wyżej wskazany „Obłęd” to jeden z najbardziej znanych jej filmów.

Plotki mówią, że Craig pewnego dnia nie wrócił do domu na wieczór, niejako potwierdzając pojawiające się informacje o jego romansie z Rachel Weisz. Satsuki podobno próbowała się z nim skontaktować (nie ma jasnych informacji, czy doszło do konfrontacji), a następnie wzięła kartę kredytową swojego narzeczonego, do której miała uprawnienia i… wydała milion dolarów. Jej rodzina w kolejnych latach mówiła w mediach, że kobietę bardzo poruszyło szybkie małżeństwo Craiga i Weisz, czego dowodem miały być nerwy przy każdym wypowiedzeniu imienia jej byłego partnera.

Sienna Miller

Ta historia jest chyba najbardziej niesamowita. Mówiąc o związku Daniela Craiga z urodzoną w 1981 r. Sienną Miller mówimy bowiem o… trójkącie miłosnym, w którym był jeszcze Jude Law. Cała historia rozpoczęła się w 2004, kiedy Daniel Craig i Sienna Miller wspólnie brali udział w nagraniach do filmu „Przekładaniec”.

Jak jednak rozeszła się cała informacja? Dziennikarz Dan Evans włamał się do poczty głosowej Daniela Craiga, pobierając wiadomość pochodzącą z numeru telefonu Sienny Miller. Następnie sprawę nagłośniono, a przed sądem potwierdził ją prawnik Jude’a Lawa. Do tamtego czasu aktor znany z roli Jamesa Bonda zaprzeczał wszelkim powiązaniom, był bowiem w związku z Satsuki Mitchell.

W całej historii ciekawe są dwa aspekty. Jude Law i Daniel Craig dawniej byli dobrymi kumplami (poznali się w 2002 roku na planie „Drogi do zatracenia”), ale ta sytuacja oczywiście wszystko zmieniła. Po drugie, Jude Law w tamtym okresie i później miał mnóstwo skandali na swoim koncie – głównie związanych z kolejnymi kobietami i kolejnymi dziećmi pochodzącymi z różnych związków.

Rachel Weisz

Kończymy naszą listę obecną żoną Daniela Craiga, którą jest Rachel Weisz. Para zakochała się w sobie w 2010 roku na planie filmu „Dom snów”, który co prawda nie okazał się sukcesem, ale doprowadził do związku dwóch znanych aktorów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Daniela Craiga. Co wiadomo o Rachel Weisz? [wiek, dzieci, kariera]

Zdecydowanie więcej o kobiecie dowiecie się z dedykowanego newsa, do którego link znajdziecie powyżej. Warto jednak dodać, że para doczekała się jednego dziecka. Córka Grace przyszła na świat we wrześniu 2018 roku, a więc Rachel Weisz urodziła dziecko w wieku 48 lat.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top