Connect with us
patrycja izydorczyk z wojtkiem golą
Fot. Instagram @patrycja.izydorczyk

Lifestyle

Kim jest Patrycja Izydorczyk, dziewczyna Wojtka Goli?

Kim jest śliczna dziewczyna Wojtka Goli, Patrycja Izydorczyk? Okazuje się, że oboje pochodzą z Poznania. Poznali się jednak dośc przypadkowo. Poznajcie całą historię pięknej kobiety.

Kim jest Patrycja Izydorczyk?

Patrycja Izydorczyk jest modelką. Na jej profilu nie znajdziecie zbyt wielu zdjęć z sesji, jednak prawdopodobnie jest to związane z prawami autorskimi.

Co ciekawe, także pochodzi z Poznania – miasta Wojtka Goli.

Nieznany jest natomiast wiek modelki – można jednak zakładać, że jest znacznie młodsza od Goli i ma maksymalnie 25 lat.

Na swoim Instagramie od czasu do czasu zamieszcza zdjecia w sportowych strojach. Bez wątpienia świadczy to o tym, że lubi ćwiczyć. Widać to zresztą po jej świetnej figurze.

Jak poznała się z Wojtkiem Golą?

Para poznała się dzięki… Marcinowi Dubielowi. Wojtek Gola był bowiem na koncercie Kizo i chciał już jechać do domu – był po prostu zmęczony. Dubiel powiedział jednak, kiedy Gola był już w samochodzie – „chodź jeszcze, są fajne dziewczyny”.

Ten stwierdził, że wróci jeszcze na jego ulubioną piosenką Kizo – „Czempiona”. Po powrocie wypatrzył Patrycję wśród innych dziewczyn i pomyślał sobie „kurde, jaka laska” i podszedł zagadać. Sam przyznaje, że pogadali tylko chwilę, ale zaiskrzyło.

W live na YouTube Izydorczyk przyznała, że wymienili się wtedy… profilami na Instagram. Gola zaznaczył, że wtedy wiele osób chciało pozyskać profil dziewczyny. Ta dodała jeszcze, że na początku słabo znała Wojtka (nie oglądała „Warsaw Shore” z nim) więc na początku miała do niego dystans. Mężczyzna z czasem zdobył jednak jej zaufanie.

Jak długo jest w związku z mężczyzną?

Informacja o związku pary pojawiła się w sierpniu 2020 roku. Oboje zamieścili wtedy bardzo gorące zdjęcia ze swoich pięknych wakacji w miejscowości Oia na jednej z greckich wysp. Sądząc po namiętności płynącej ze zdjęć para znała się już co nieco. Dziewczyna bowiem nie mając zaufania do swojego chłopaka pewnie nie zgodziła by się na takie fotografie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Patrycja Izydorczyk w mediach społecznościowych

Dziewczynę Wojtka Goli można obserwować w serwisie Instagram. Jest tam obecna jako @patrycja.izydorczyk. Zamieszcza tam zdjęcia przede wszystkim z życia prywatnego, od czasu do czasu także z Wojtkiem Golą. Liczba obserwujących jej profil regularnie wzrasta – obecnie jest to już ponad 61,4 tys. osób.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka fotografii pięknej modelki.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.7/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top