Connect with us
Mateusz Poręba partnerka mateusza poręby Patrycja Komenda
Fot. Instagram / @p_komenda_

Sport

Patrycja Komenda. Kim jest partnerka Mateusza Poręby, siatkarza?

Mateusz Poręba to znany siatkarz. W telewizji czasami można zauważyć przy nim pewną uroczą blondynkę. To Patrycja Komenda. Kim jest partnerka Mateusza Poręby?

Kim jest partnerka Mateusza Poręba. Co wiadomo o Patrycji Komendzie?

Mateusz Poręba to coraz popularniejszy zawodnik AZSu Olsztyn i reprezentacji Polski. Do jego osiągnięć zalicza się między innymi srebrny medal mistrzostw świata z 2022 roku. W wielkiej karierze nie dałby rady bez odpowiedniego wsparcia. Partnerka Mateusza Poręby, to Patrycja Komenda. Pochodzi z Krakowa, ale z racji na klub, w którym gra jej ukochany, mieszka w Olsztynie. Zakochani chwalą się swoją relacją w internecie od 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Poręba (@mat_por16)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Aleksandra Śliwki? Połączyła ich miłość do siatkówki

Hobby, praca, zainteresowania i wykształcenie

Patrycja Komenda rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2020 roku. Najprawdopodobniej wybrała uczelnie ze względu na swojego chłopaka. Z tej racji wspiera lokalne zespoły siatkówki.

Warto zauważyć, jakie wielkie szczęście ma Mateusz Poręba. Partnerka siatkarza ma wiele zainteresowań, dzięki czemu para nigdy się nie nudzi. Jej głównym konikiem jest motoryzacja, także klasyczna. Jeździ na zloty, podróżuje różnymi maszynami. Pasję do prędkości podziela także zawodnik reprezentacji Polski, co na pewno pomaga w budowaniu trwałej relacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Kurka - co wiadomo o pięknej Annie Kurek (Grejman)?

Poza maszynami partnerka Mateusza Poręby lubi podróżować. Odwiedza często urokliwe zakątki kraju i nie tylko, gdyż podczas wypożyczenia siatkarza do Włoch, Patrycja Komenda miała okazję, by pozwiedzać okolice półwyspu apenińskiego. Kobieta uwielbia także zwierzęta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patrycja Komenda (@p_komenda_)

Partnerka Mateusza Poręby. Wiek, ile ma lat, wygląd, tatuaże

Wielu internatów zastanawia się nad tym ile lat ma Patrycja Komenda. Odpowiadamy — dziewczyna siatkarza ma 23 lata. Jest blondynką z niebieskimi oczami. Ma tatuaż na lewym ramieniu. Ubiera się schludnie oraz w stonowany sposób. Szczególnie dobry smak przy doborze kreacji można zauważyć na zdjęciach Patrycji Komendy z różnych eventów. Czasami ubiera okulary.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Poręba (@mat_por16)

Patrycja Komenda. Instagram, social media

Od pewnego czasu partnerka Mateusza Poręby jest aktywna w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1000 osób. Nazwa profilu to @p_komenda_. Patrycja Komenda publikuje tam motoryzacyjne zajawki, zdjęcia z pięknych miejsc oraz z gal. Na fotografiach często gości u niej Mateusz Poręba. Na Instagramowym koncie siatkarza – @mat_por16, również możecie znaleźć wiele zdjęć pary.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Aleksandra Łomacz? Śliczna żona Grzegorza Łomacza

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top