Connect with us
Patrycja Wieja Fame MMA
Fot. Instagram @patrycjawiejaa

Sport

Patrycja Wieja. Kim jest uczestniczka Projektu Lady i nabytek Fame MMA?

Na najbliższej gali Fame MMA zobaczymy tylko jedną walką kobiet, ale będzie to nie lada pojedynek. Doświadczona w sportach walki Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska zmierzy się z debiutantką. Kim jest Patrycja Wieja, która drugiego października rozpocznie swoją przygodę z mma?

Kim jest Patrycja Wieja?

O tym pojedynku wiemy już od bardzo dawna, bowiem od Fame MMA 1o w maju 2021 roku. To właśnie wtedy Karolina Brzuszczyńska i Patrycja Wieja rzuciły sobie wzajemne wyzwanie zmierzenia się w oktagonie na kolejnej gali federacji Wojciecha Goli i Michała Barona. Do tego pojedynku dojdzie już drugiego października. Zanim panie wejdą wspólnie do klatki, warto poznać jedną z nich bliżej. Patrycja Wieja budzi bowiem ogromne zainteresowanie, ponieważ debiutuje w roli zawodniczki mma.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Nie każdy wie, że to właśnie ona wygrała w 2016 roku pierwszą edycję „Projektu Lady” prowadzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wieja najlepiej poradziła sobie ze wszystkimi zadaniami i wygrała stypendium na naukę na uniwersytecie w Cambridge. Oczywiście, żeby znaleźć się w tej pozycji, kobieta musiała wcześniej prowadzić burzliwy i imprezowy styl życia. Dokładnie tak wyglądało jej, życie, dopóki nie zmieniono jej w damę.

 

Dzięki ogromnej metamorfozie Wieja dostała szansę na stanie się influencerką, modelką, a nawet na podbicie ekranów kinowych, ponieważ już niedługo ujrzymy ją w głównej roli nowego filmu o mma pod tytułem „Wojowniczka”.

Dama z prawdziwego zdarzenia

Patrycja Wieja pochodzi z Bielska-Białej, gdzie przyszła na świat. W dzieciństwie trenowała balet, licząc, że w przyszłości zostanie tancerką. Sport zawsze był bliski jej sercu, dlatego kobieta zaczęła trenować siatkówkę, a później ukończyła studia na kierunku wychowania fizycznego, a także kurs na instruktorkę fitness. Przed programem „Projekt Lady” nie zdecydowała się jednak na rozwój zawodowy w tym kierunku, ponieważ brakowało jej wiary w siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Laskowska - co wiadomo o dziennikarce znanej z mma?

Ponadto prowadziła bardzo imprezowy i „awanturniczy” styl życia, który pochłaniał jej czas. Dlatego właśnie trafiła do pierwszej edycji programu TVN. Z miejsca skradła serca fanów, którzy zauważyli jej wyróżniającą urodę. Najwyraźniej przypadła też do gustu mentorkom programu, które uczyły uczestniczki zasad savoire-vivru. Bowiem to właśnie Patrycja Wieja została pierwszą zwyciężczynią nowej produkcji.

Sukces i popularność odblokowały młodą kobietę. Zaczęła dużo ćwiczyć, a także trzymać dietę i nienaganną sylwetkę. Kobieta spełniła swoje powołanie i została instruktorką fitness, czym zajmuje się na co dzień. Ta zmiana stawia ją przed ogromną życiową szansą, ponieważ już niedługo wejdzie do renomowanego oktagonu federacji Fame MMA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Oliwia Bieniuk. Kim jest uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Przy okazji jubileuszowej dziesiątej gali dowiedzieliśmy się, że zmierzy się ona z Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską, która szturmem weszła do największej freakowej organizacji w Europie. Jest ona oczywistą faworytką tego starcia, ponieważ już teraz mówi się o jej pojedynku z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski kobiet. Na Brzuszczyńskiej będzie jednak spoczywać cała presja. W tym właśnie Patrycja Wieja może wypatrywać swojej szansy.

Patrycja Wieja – wiek, wzrost, partner

Wieja urodziła się w czerwcu 1991 roku, ma więc 30 lat. Dlatego więc skończyła już 30 lat. Piękna kobieta ma 162 centymetrów. Jej waga opiewa na 50/55 kilogramów. Niedługo będzie musiała się zrównać się z Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską, która kurczowo trzyma się 56 kilogramów. Zwyciężczyni „Projektu Lady” jest długowłosą brunetką o nienagannej figurze modelki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez militarycouple.pl (@militarycouple.pl)

 

30-latka ma partnera, który jest żołnierzem. Mężczyzna jest od niej starszy, ale nie ujawnia swojej tożsamości. Para posiada wspólne konto na Instagramie, na którym publikuje estetyczne zdjęcia w czerni i bieli.

Zwyciężczyni pierwszej edycji projektu Lady w mediach społecznościowych

Popularność związana z wygraniem popularnego programu, a później angaż w federacji Fame MMA sprawiły, że o zasięgi Patrycji w mediach społecznościowych wręcz eksplodowały. Oczywiście, co nikogo nie powinno dziwić, 30-latka publikuje treści na Instagramie. Z zainteresowaniem śledzi ją tam już ponad 140 tysięcy użytkowników tejże aplikacji. Na kolejnych slajdach można zobaczyć, co zachęca ich do podążania śladami popularnej dziewczyny.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top