Connect with us
Patryk Cebulski
Fot. Instagram @patrykcebulski

Telewizja

Patryk Cebulski – kim jest uczestnik show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Patryk Cebulski to jeden z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat jego życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Patryk Cebulski?

Kim jest Patryk Cebulski? To aktor, a także prezenter telewizyjny. Studiuje na ostatnim roku na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie ze specjalizacją wokalno-aktorską. Obecnie ludzie szukają informacji na jego temat w związku z występem w show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jak sam przyznał w wywiadzie dla Interii, aktorstwo interesuje go już od wielu lat. „Jak zahipnotyzowany patrzyłem na znanych aktorów, występujących na scenie w teatrze czy w filmie. Chciałem być na ich miejscu. Ktoś mi kiedyś powiedział, że byłbym świetnym aktorem, bo kłamałem jak z nut, jak byłem mały” – mówił.

Poza aktorstwem ma też inne pasje, takie jak jazda konna, pływanie, jazda na snowoboardzie. Umie grać na perksuji i ma prawo jazdy aż w 5 kategoriach (AM, B1, B, B+E,C).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Kariera

Przygodę z aktorstwem rozpoczął w wieku 16 lat występując w serialach paradokumentalnych TVN-u takich jak „Szpital” i „Szkoła” oraz Polsatu – „Pielęgniarki”. Zaliczył też epizodyczne występy w „Ojcu Mateuszu” i w „Wesołowskiej i mediatorach”.

Następnie otrzymał rolę Eryka w „Barwach szczęścia” (2016 – 2019). W międzyczasie pojawiał się także w kolejnych serialach, m.in. „Barwach szczęścia”, „Lekarzach na start” i „Na Wspólnej”.

Największego rozpędu jego kariera nabrała w 2021 roku. Dużą popularność przyniosły mu nowe seriale Polsatu – „Kowalscy kontra Kowalscy”, a także „Kuchnia”, w którym wciela się w kucharza Maksa Ławrowskiego.

Poza tym rozwija też karierę prezentera telewizyjnego. Wraz z Wiktorią Gąsiewską w 2021 roku prowadził backstage podczas Polsat SuperHit Festiwalu, a także kulisy programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W grudniu 2021 roku był jednym z prowadzących „Sylwestra Marzeń” w Polsacie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wiktoria Gąsiewska. Co wiadomo o pięknej prezenterce Polsatu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Wiek, rodzina

Patryk Cebulski ma 24 lata, urodził się bowiem 1 stycznia 1998 roku w Krakowie. Na co dzień mieszka w Niepołomicach pod Krakowem.

Młody aktor dba o prywatność i próżno szukać wielu informacji na ten temat.

Ma brata, który jest kierowcą kartingowym, jego ojciec również uprawiał sporty motorowe.

Nie wiadomo natomiast czy jest w związku. Na swoim Instagramie można znaleźć zdjęcia z niejaką Wiktorą, ale ostatnia pochodzi z 2020 roku, więc trudno mieć pewność czy ten związek nadal trwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Patryk Cebulski w mediach społecznościowych

Patryk Cebulski prowadzi Instagram. Znajdziemy go tam pod nazwą @patrykcebulski. Jak dotąd obserwować go zdecydowało się 76,7 tys. osób. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, głównie z życia zawodowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

5/5 (liczba głosów: 9)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top