Connect with us
Paula Karpowicz
Fot. Instagram @paulakarpowiczofficial

Kultura

Paula Karpowicz. Co wiadomo o znanej piosenkarce disco polo?

Paula Karpowicz to wokalistka nowego na rynku disco polo zespołu „Topky”. Co wiadomo na jej temat? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje z jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Paula Karpowicz?

Kim jest Paula Karopowicz? To wokalistka zespołu disco polo – „Topky”. Wcześniej przez kilka lat należała do „Top Girls”.

Pochodzi z Podlasia, a konkretniej z Białegostoku, natomiast obecnie mieszka w Augustowie na Mazurach. Studiowała turystykę i hotelarstwo.

Poza muzyką wielką pasją Pauli Karpowicz jest branża beauty. Dlatego też wokalistka nieustannie szkoli się w tej dziedzinie, ukończyła już liczne kursy i szkolenia, o których chętnie informuje fanów na Instagramie. Od maja 2021 roku fanki mogą korzystać z usług jej salonu piękności, który nazwała “Top of Beauty by Paula Karpowicz”. Salon znajduje się w Augustowie.

Kariera

Śpiew i marzenia o karierze muzycznej towarzyszyły jej od wczesnego dzieciństwa. Już w czasach przedszkolnych zaczęła brać udział w konkursach muzycznych. Uczestniczyła w konkursie piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej (zajęła tam drugie miejsce).

Jednak jej kariera nabrała rozpędu dopiero w 2016 roku, kiedy dołączyła do nowo utworzonego zespołu „Top Girls” z castingu przeprowadzonego przez wytwórnię „Green Star”. Poza nią grupę tworzyły jeszcze Angelika Żmijewska i Justyna Lubas. „- Bardzo dobrze pamiętam siebie jeszcze przed powstaniem Top Girls. Nie zapomnę, jak bardzo chciałam być na scenie. Taka trochę zagubiona dziewczynka, bez konkretnego pomysłu, jak chce zaistnieć, ale jednocześnie pewna tego, że chce śpiewać i zrobi wiele by to osiągać” – wspominała w rozmowie z Polo TV.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Natalia Siemieniecka. Co wiadomo o nowej wokalistce Top Girls?

„Top Girls” szybko stał się jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce, a dziewczyny nagrały wiele hitów, które do dzisiaj osiągnęły po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Mimo to na początku 2021 roku, kiedy grupa była na szczycie, Paula Karpowicz wraz z Angeliką Żmijewską postanowiły odejść z zespołu, aby stworzyć nowy duet – „Topky”. Ich debiutancki singiel nosił tytuł „Szpile”, poza tym wydały jeszcze trzy inne utwory i zapowiadają kolejne nowości.

Wiek, rodzina

Paula Karpowicz ma 27 lat, urodziła się bowiem w 1995 roku, a urodziny obchodzi w styczniu.

Wybrankiem wokalistki jest Grzegorz Zimiecki, manager menedżer discopolowego wokalisty o pseudonimie MiłyPan. Para zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia w 2020 roku, a wydarzeniem tym pochwalili się w swoich mediach społecznościowych. Natomiast ślub prawdopodobnie planowany jest na 2022 rok.

Paula Karpowicz w mediach społecznościowych

Paula Karpowicz prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @paulakarpowiczofficial, a konto obserwuje 123 tys. osób. Znajdziemy tam zdjęcia związane z jej pracą, ale także wiele prywatnych fotografii.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top