Connect with us
paulina chylewska
Fot. polsatsport.pl

Telewizja

Paulina Chylewska – co wiadomo o znanej dziennikarce Polsatu?

Paulina Chylewska – co wiadomo o dziennikarce i prezenterce telewizyjnej Polsatu? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Kim jest Paulina Chylewska?

Kim jest Paulina Chylewska? To dobrze znana polskiej publiczności dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Pochodzi z Bydgoszczy, choć obecnie w związku z wykonywaną pracą mieszka oczywiście w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Wspólnie z Anną Choszcz-Sendrowską i Martą Alf jest współzałożycielką agencji szkoleniowej Chylewska&Co – Presence Perfect, która zajmuje się kształtowaniem wizerunku. Firma prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji czy wystąpień publicznych, a także zarządzania kryzysem medialnym, budowania zespołu i wzmacniania marki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez P. Chylewska (@chylewska)

Kariera dziennikarska

Dziennikarka na początku kariery była związana z TVP. Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1996 roku. Początkowo w TVP3 Bydgoszcz prowadziła programy dla młodzieży. Była także jedną z prowadzących program „Rower Błażeja”.

Później przeniosła się do redakcji sportowej, gdzie zajmowała się serwisami sportowymi. Prowadziła studia sportowe podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach (2004), Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie (2006), Letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie (2008), Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012) i Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi (2014). Była również prowadzącą programu informacyjnego „Sportowy Express”, a w latach 2003–2007 i 2013 – 2017 – „Sport” po głównym wydaniu „Wiadomości”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

W międzyczasie była również współprowadzącą pozasportowych programów. Pojawiła się jako prezenterka w magazynach TVP1: „Kawa czy herbata?” (2006–2013) i „Dzień dobry, Polsko!” (2017).

W marcu 2017 roku wzięła udział w siódmej polsatowskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Już wówczas pojawiły się pierwsze głosy o możliwym odejściu Pauliny Chylewskiej z TVP. Sama zainteresowana dementowała te plotki. Jednak trzy miesiące później Telewizja Polska oficjalnie ogłosiła odejście dziennikarki i podziękowała jej za lata współpracy.

Już miesiąc później Paulina Chylewska rozpoczęła pracę w telewizji Polsat, gdzie do dziś kontynuuje karierę prezenterki sportowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez P. Chylewska (@chylewska)

Wiek, rodzina, dzieci

Paulina Chylewska ma 43 lata, urodziła się 15 października 1978 roku.

23 sierpnia 2003 roku wzięła ślub z Marcinem Feddkiem, dziennikarzem i komentatorem sportowym telewizji Polsat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez P. Chylewska (@chylewska)

Para ma dwie córki – 14-letnią Lenę i 10-letnią Ninę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez P. Chylewska (@chylewska)

Paulina Chylewska w mediach społecznościowych

Paulinę Chylewską możecie spotkać w dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie jako @chylewska zgromadziła już ponad 12 tysięcy obserwujących. Zamieszcza tam głównie fotografie z pracy, chociaż czasami dzieli się też zdjęciami z życia prywatnego.

Jest także obecna na Twitterze, gdzie obserwuje ją nieco ponad 4,7 tys. użytkowników. Problem polega jednak na tym, że jej profil zawiera tylko kilka tweetów dodanych w 2019 roku.

Nie ma strony na Facebooku – znajdziemy tam jedynie jej prywatne konto, a także stronę agencji szkoleniowej Chylewska & Co, która zrzesza niespełna 660 obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Chylewska (@chylewska)

5/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top