Connect with us
Paulina Młynarska
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Kultura

Paulina Młynarska. Co wiadomo o polskiej dziennikarce i felietonistce?

Paulina Młynarska to znana polska dziennikarka i felietonistka, która swojej kariery zawodowej nie ogranicza tylko do jednego. Pisze także książki, uczy jogi, w przeszłości była aktorką. Co więcej wiadomo o jej życiu zawodowym i prywatnym? O tym piszemy w poniższym newsie.

Kim jest Paulina Młynarska

Kim jest Paulina Młynarska? To polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa, a także pisarka i felietonistka. Karierę zaczynała jednak od aktorstwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Kariera

Karierę w aktorstwie rozpoczęła zaledwie w wieku 14 lat (1995). Zagrała główną rolę w filmie Andrzeja Wajdy „Kronika wypadków miłosnych”. Następnie przerwała naukę w szkole i wyprowadziła się do Paryża, gdzie wystąpiła m.in. w filmie „Valmont”, grywała także w reklamach. W 1992 roku wróciła do Polski, grała w kilku filmach i serialach, głównie role epizodyczne. Ostatnim serialem, w którym można było ją oglądać byli „Złotopolscy”.

Następnie aktorstwo porzuciła na rzecz dziennikarstwa. Zaczynała od pracy w radiu TOK FM (pierwotnie nosiło nazwę Inforadio). Następnie była reporterką w RMF FM, Radiu ZET, Polskim Radiu, a także we francuskim radiu publicznym France Culture. Pracowała także w radiu PIN i radiu Kolor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Beata Cholewińska. Co wiadomo o dziennikarce Polsat News?

Kolejnym krokiem była kariera w telewizji, pracowała w „Encore plus Libre” na antenie France 2, a następnie w Polsacie prowadziła program „Interwencja”, od 2005 z kilkoma przerwami była współprowadzącą program „Miasto kobiet” na antenie TVN Style.

Dodatkowo zajęła się scenopisarstwem. Jest autorką takich programów jak „Kobieta Cafe” i „Męski punkt widzenia” (Polsat) oraz „Żądło” (TVN Style). Współpracowała też z kilkoma portalami i gazetami – m.in. z Onet.pl „Grazią”, „Sensem”, „Vivą!” czy „Galą”.

W 2018 roku zrezygnowała z pracy w mediach i wyjechała z Polski. Zajmuje się pisaniem książek, poza tym prowadzi też warsztaty jogi, organizuje podróże do Azji w ramach projektu „Miejsce Mocy”. Działa także w branży turystycznej – na Krecie można wynająć jej willę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Wiek, rodzina, dzieci

Paulina Młynarska ma 51 lat, urodziła się 15 listopada 1970 roku. Pochodzi z Warszawy, a od 2018 roku mieszka na Krecie.

Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, natomiast jej brat to znany perkusista i muzyk Jan Młynarski.

Dziennikarka ma za sobą kilka nieudanych związków, bowiem aż czterokrotnie wychodziła za mąż. Wszystkie małżeństwa skończyły się jednak rozwodami. Jej ostatnim mężem był Michael Moritz, z którym rozstała się w 2010 roku po trzech latach związku.

Ze związku z pierwszym mężem Pawłem Naumanem ma córkę Alicję (ur. 1992). Nie wiadomo natomiast czy obecnie jest w związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

v

Paulina Młynarska w mediach społecznościowych

Dziennikarka prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @mlynarskapaulina, a profil na ten moment śledzi 108 tys. obserwujących. Dość aktywnie wrzuca zdjęcia przedstawiające jej codzienność. Ma również stronę na Facebooku, którą obserwują 182 tys. osób.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top