Connect with us
żona krzysztofa piątka
Fot. Instagram @paulynaaa_a

Sport

Kim jest piękna żona Krzysztofa Piątka, Paulina Piątek?

Kim jest żona Krzysztofa Piątka, Paulina Piątek? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest żona Krzysztofa Piątka?

Kim jest żona Krzysztofa Piątka, piłkarza reprezentacji Polski? To Paulina Piątek (z domu Procyk), która z piłkarzem związana jest już od 2013 roku.

Kobieta pochodzi z Lubina w województwie dolnośląskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

Para poza miłością wzajemnie wspiera się w codziennych, życiowych wyzwaniach. „To prawdziwe szczęście mieć przy sobie normalną, ogarniętą życiowo dziewczynę, która potrafi ci pomóc w każdej sytuacji” – przyznał piłkarz w rozmowie z magazynem „Playboy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

Związek z Krzysztofem Piątkiem

Para poznała się w 2013 roku. Paulina Procyk pracowała w biurze szkoły, w której… uczył się Krzysztof Piątek. Piłkarz zaprosił ją na obiad i tak się zaczęło.

Krzysztof Piątek oświadczył się kobiecie w maju 2018 roku. Ta z radością przyjęła oświadczyny i pochwaliła się pięknym pierścionkiem za pomocą Instagrama.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Julia Bednarek. Kim jest żona Jana Bednarka, reprezentanta Polski?

Ślub odbył się nieco ponad rok później – w czerwcu 2019 roku. Wesele odbyło się w Zamku Joannitów w Łągowie w województwie lubuskim. Para chciała jednak świętować tylko i wyłącznie z rodziną i znajomymi, więc utrzymywała jak najwięcej informacji w tajemnicy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

Czym zajmuje się na co dzień?

Po ukończeniu Uniwersytetu Wrocławskiego z wykształcenia jest prawnikiem, ale rzecz jasna związek z piłkarzami nie jest łatwy w kontekście pracy zawodowej ich partnerek. Paulina Piątek zdecydowała się jednak wspierać swojego ukochanego i kiedy ten zaczął grać za granicą, przeniosła się tam razem z nim. Zrezygnowała więc z dobrej pracy w Polsce, co z pewnością nie było łatwe.

Spokojnie można ją także nazwać influencerką. Wszystko przez ogrom obserwujących w mediach społecznościowych (o tym niżej w tekście), a także content jaki tam zamieszcza. To bardzo często modowe stylizacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

Wiek, rodzina, dzieci

Paulina Piątek urodziła się w 1991 roku, jest więc cztery lata starsza od piłkarza.

Co ciekawe, wiele osób podkreśla, że od czasu związku z kobietą Krzysztof Piątek spokorniał, a także zmienił swoje priorytety. Zaczął się zdrowo odżywiać czy uczyć języka angielskiego. Mężczyzna zawdzięcza więc swojej żonie znacznie więcej niż tylko miłość.

Para póki co nie ma dzieci, choć nigdy publicznie nie wykluczyła takiej możliwości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

Żona Krzysztofa Piątka w mediach społecznościowych

Paulina Piątek jest obecna na Instagramie, gdzie jako @paulynaaa_a obserwuje ją już ponad 76 tysięcy osób. Zamieszcza tam głównie różnego rodzaju stylizacje oraz zdjęcia z licznych podróży. Rzadko zamieszcza natomiast wspólne zdjęcia z mężem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Piątek (@paulynaaa_a)

4.5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top