Connect with us
paulina sawicka

Kultura

Paulina Sawicka. Co wiadomo o znanej dziennikarce RMF FM?

Paulina Sawicka to jedna z najnowszych gwiazd radia RMF FM. Co wiadomo o dziennikarce, która umila codzienne obowiązki milionom słuchaczy radia w Polsce?

Kim jest Paulina Sawicka?

Kim jest Paulina Sawicka? To dziennikarka i prezenterka radiowa pracująca obecnie w radiu RMF FM. Z krakowską stacją związana jest od lutego 2022 roku.

Kobieta ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku filologia polska ze specjalnością teoria i praktyka literacka.

Poza pracą dziennikarki w radiu jest także fotografem z pasji. Po godzinach fotografuje rodziny i zakochanych, a efekty swojej pracy zamieszcza na profilu Instragram @psst.photo.

Kariera w mediach

Paulina Sawicka pomimo młodego wieku ma naprawdę bogate doświadczenie w mediach, które zbierała długo przed studiami. Na początku swojej przygody zaliczyła 2-miesięczny staż w Polskiej Agencji Prasowej, a także była wolontariuszką na znanych festiwalach filmowych – Camerimage i Off Plus Camera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ola Filipek. Co wiadomo o dziennikarce RMF FM z anielskim głosem?

Następnie związała się z Polskim Radiem Szczecin. Prowadziła tam poranne pasmo, miała własny program o muzyce filmowej, a dodatkowo przygotowywała i montowała materiały, a także wydawała programy. Poza studiem prowadziła koncerty i akcje promocyjne radia. W międzyczasie prowadziła także spotkania autorskie w szczecińskim Empiku.

Rok 2022 przyniósł poważną zmianę w karierze zawodowej. Paulina Sawicka po ośmiu latach spędzonych w Polskim Radiu Szczecin przeniosła się bowiem do Krakowa, by rozpocząć pracę w RMF FM.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez paulina sawicka (@poziomka.ps)

Wiek, rodzina, dzieci

Kobieta chroni swoje życie prywatne i nie dzieli się informacjami na jego temat. Poza tym, że lubi koty tak naprawdę niewiele wiadomo.

Nie wiemy więc, ile ma lat, ani czy ma partnera. Nie ma dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez paulina sawicka (@poziomka.ps)

Paulina Sawicka w mediach społecznościowych

Paulinę Sawicką możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @poziomka.ps. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Obecnie obserwuje ją blisko 400 osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez paulina sawicka (@poziomka.ps)

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top