Connect with us
paulina wyka
Fot. YouTube / Taranko

Lifestyle

Paulina Wyka – kim jest partnerka Macieja Zakościelnego?

Kim jest Paulina Wyka, partnerka Macieja Zakościelnego? Przedstawiamy najważniejsze informacje o pięknej modelce, z którą aktor jest związany od 2014 r.

Kim jest partnerka Macieja Zakościelnego?

Paulina Wyka jest modelką, choć należy dodać, że także matką dwójki dzieci.

Jak przyznał w wywiadzie z babybyann.com sam Maciej Zakościelny, “Paulina jest pod tym względem osobą niezwykłą“. “Mogła spokojnie jeszcze trochę poczekać z zakładaniem rodziny. Miała jako modelka wspaniałe życie zawodowe w pełnym rozkwicie: Mediolan, Paryż, Nowy Jork itd…Realizowała kampanie dla wielkich międzynarodowych marek, współpracowała z wybitnymi osobowościami, m.in. fotografem Giampaolo Sgura, Guy’em Aroch’em, projektantką Betsey Johnson, reżyserem Jonas’em Akerlund’em, czy z Justinem Timberlake’iem. Zrezygnowała z tego na jakiś czas, bo tak bardzo chciała mieć rodzinę” – dodał.

Paulina Wyka – wiek

Modelka ma 32 lata. Po raz pierwszy stało się o niej głośno, kiedy w 2003 roku wygrała konkurs na Miss Polski Nastolatek.

Z Maciejem Zakościelnym związana jest od 2014 roku. Ma z nim dwóch synów. Pierwszy, Borys, przyszedł na świat w 2016 roku, a drugi Alex niespełna dwa lata później.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

Rodzina, dzieci

Pomimo, iż Wyka i Zakościelny nie są formalnie małżeństwem, z pewnością tworzą zgraną rodzinę. Świadczy o tym fakt, że są ze sobą już od siedmiu lat i mają dwójkę dzieci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Potwierdzają to zresztą słowa Zakościelnego z wspomnianego już wyżej wywiadu. “Dla mnie i ojcostwo, i mój zawód są niezwykle ważne, moja praca to też moje dziecko. Dlatego na początku miałem trochę problem z rezygnowaniem z siebie. Wszystko ładnie wygląda na Instagramie, w życiu jest różnie. Rodzicielstwo bywa łatwe i przyjemne, są chwile przepiękne, ale zazwyczaj na co dzień jest to ciężka praca i wyrzeczenie“.

Wyka nie bryluje na salonach

Pomimo bycia partnerką znanego polskiego aktora, Paulina Wyka nie bryluje na salonach. Stara się także chronić prywatność swoich dzieci. Imię drugiego syna poznaliśmy dopiero niedawno, para stara się jednak chronić ich wizerunek.

Świadczy o tym chociażby poniższe zdjęcie zamieszczone 1 stycznia tego roku. Z wywiadu dla babybyann.com możemy się jednak dowiedzieć, że synowie są bardziej podobni do matka niż do ojca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

Paulina Wyka – social media

Jedynym publicznym kontem partnerki Macieja Zakościelnego w mediach społecznościowych pozostaje Instagram. Obecnie Paulinę Wykę śledzi tam ponad 17 tysięcy użytkowników. Znajdziecie tam wiele zdjęć z życia prywatnego, ale także z różnego rodzaju uroczystości. Modelka zamieszcza tam także zdjęcia zdrowego jedzenia, często z przepisami.

4.7/5 (liczba głosów: 26)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top