Connect with us
paweł jasionowski masters
Fot. YouTube / MASTERS

Kultura

Paweł „Masters” Jasionowski – co wiadomo o gwieździe disco polo?

Paweł Jasionowski znany jest jako twarz zespołu Masters. Co jednak wiadomo o jednej z największych gwiazd nowego pokolenia muzyki disco-polo?

Kim jest Paweł Jasionowski?

Paweł Jasionowski jest znany szerszej publiczności jako lider zespołu Masters. Lider, a więc założyciel, wokalista i autor tekstów. Tak naprawdę to mężczyzna jest synonimem zespołu Masters. Poza nim w projekcie dawniej uczestniczył akordeonista Paweł Janas, a teraz podczas koncertów towarzyszy mu mężczyzna, którego można najprościej określić jako didżeja. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie Jasionowski jest twarzą zespołu Masters.

W 2017 roku brał udział w show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ostatecznie zajął w nim piąte miejsce.

Był także jurorem dwóch pierwszych edycji programu „Disco Star”, który można było oglądać w Polo TV.

Mało? Mężczyzna ma za sobą także debiut… aktorski. Zagrał niewielką rolę pianisty w filmie „Druga połowa”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Marshmello? Odkrywamy tożsamość tajemniczego DJ-a

Jego największą pasją jest jednak cały czas muzyka. Od dzieciństwa uczył się grać na fortepianie i saksofonie. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Łomży w klasie saksofonu.

Jeśli chodzi o wykształcenie mężćzyzny, to ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie SWPS.

Pochodzi z Zambrowa w województwie podlaskim, ale oczywiście w związku z rozwojem kariery mieszka oczywiście w Warszawie.

Wiek, partnerka, dzieci

Paweł Jasionowski urodził się w październiku 1991 roku, ma więc 29 lat.

Pomimo obracania się w teledyskach w gronie wielu pięknych i ponętnych kobiet, chyba żadna jeszcze nie trafiła prosto w serce artysty. Mężczyzna albo nie ma obecnie stałej partnerki albo zupełnie się z nią nie afiszuje. W mediach społecznościowych nie sposób bowiem znaleźć żadnych zdjęć Pawła Jasionowskiego z kobietami. Oczywiście poza udziałem w teledyskach.

Nic nie wiadomo także o dzieciach mężczyzny.

Masters – największe hity

Na wielu innych stronach przeczytacie, że największym hitem zespołu Masters jest piosenka „Żono moja”. To oczywiście prawda, jednak z całą pewnością nie jest to artysta jednego hitu.

Tylko w ostatnich latach Masters wylansował co najmniej kilka hitów, z których największe to „Tylko z Tobą”, „Ze Mną Tańcz”, ale przede wszystkim „Nocy Mało”.

Paweł Jasionowski w mediach społecznościowych

Paweł Jasionowski jest obecny w kilku serwisach społecznościowych. Jako @mastersofficial zebrał już ponad 39 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Na Facebooku fanów jest jeszcze więcej. Zespół Masters zebrał tam bowiem już ponad 171 tysięcy obserwujących.

4.3/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top