Connect with us
Paweł Jóźwiak FEN

Sport

Paweł Jóźwiak. Kim jest włodarz federacji FEN – Fight Exclusive Night?

Federacja FEN jest często pomijaną organizacją mma w Polsce. Fani tego sportu są w stanie jednak dostrzec, że jest to poważny gracz na rynku. Między innymi dzięki dobrej pracy wykonywanej przez szefa federacji, którym jest Paweł Jóźwiak.

Kim jest Paweł Jóźwiak?

Już 16 października w Netto Arenie w Szczecinie odbędzie się kolejna gala Fight Exclusive Night. W walce wieczoru FEN 36 zawalczy mistrz federacji w kategorii lekkiej Mateusz Rębecki. Na jego pojedynek, a także na całą resztę karty walk czeka bardzo wiele osób. Jedną z nich jest szef federacji Paweł Jóźwiak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Jezierska. Kim jest cudowna ring girl i streamerka "Vercious"?

Mężczyzna jest związany z federacją od samego początku, kiedy w 2013 roku zaczęły się odbywać pierwsze gale FEN. Dało mu to możliwość stania się szefem zarządu i promotorem kolejnych gal. Paweł Józwiak pełni tę funkcję nieprzerwanie przez od 2015 roku. Ponadto mężczyzna sam trenuje sporty walki, a niedługo bardzo możliwe, że sam wejdzie do klatki. Jego rywalem będzie najsłynniejszy polski zawodnik mma.

Włodarz z Gdańska

Paweł Jóźwiak raczej nie lubi dzielić się sekretami ze swojego życia i drogi do sławy. Wiemy, że pochodzi z Gdańska, w którym chodził do liceum. Skończył również ekonomię na tamtejszym Uniwersytecie. Po zakończeniu spraw związanych z nauką zaczął pracować przy tworzeniu, organizacji i promocji wydarzeń piłkarskich. Najważniejszą imprezą, przy której pracował, jest Euro 2012, które odbyło się w Polsce i na Ukrainie.

Z miejscem zamieszkania wiąże się także przywiązanie do barw piłkarskich – Jóźwiak nie kryje, że jest kibicem Lechii Gdańsk.

Jest jednym z założycieli federacji Fight Exclusive Night. Razem z nim do życia tę organizację powołali Łukasz Paluch, Rafał Sawicki, Bartosz Szuba i Kamil Birka. Panowie są członkami zarządu prowadzonego przez Jóźwiaka. Wspólnie zorganizowali już trzydzieści pięć gal i cały czas planują kolejne sukcesywne wydarzenia. Jeszcze w tym roku można się spodziewać minimum dwóch kolejnych odsłon Fight Exclusive Night.

Ich organizacja od lat jest nazywana drugą najważniejszą federacją mma w Polsce. Ciężko im poprawić tę pozycję, ponieważ w żaden sposób nie są w stanie zbić z tronu KSW. Nie mniej jednak w federacji FEN walczyło kilku naprawdę znanych zawodników. Można tu wymienić Mariana Ziółkowskiego, Andrzeja Grzebyka, Marcina Wrzoska i Pawła „Trybsona” Trybałę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 11 - wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Paweł Jóźwiak sam może stać się znanym zawodnikiem. Wygląda bowiem na to, że zmierzy się on w klatce z legendarnym Marcinem Najmanem o to, który z panów będzie mógł podpisać kontrakt z kontrowersyjnym Jackiem Murańskim, tatą jednego z zawodników Fame MMA.

Paweł Jóźwiak – wiek, życie prywatne, rodzina

Paweł Jóźwiak urodził się w marcu 1974 roku, ma więc 47 lat.

Mężczyzna ukrywa swoje życie prywatne. Mało znaną informacją jest jednak to, że Paweł Jóźwiak ma dwójkę dzieci. To nastoletni syn Oliwier, których wspólne zdjęcia możemy zobaczyć na Instagramie właściciela FEN, a także córka, jednak jej imię pozostaje publicznie nieznane.

Żona mężczyzny i matka dzieci także najwyraźniej nie lubi występować w nagłówkach portali plotkarskich. Ciężko bowiem znaleźć jakiekolwiek informacje o kobiecie.

Włodarz FEN w social mediach

Paweł Jóźwiak nie jest wielkim fanem social mediów. Najprościej znaleźć go na biznesowym portalu LinkedIN i na Twitterze, gdzie udziela się dość regularnie. Obserwuje go tam cztery tysiące osób, co jest niezbyt imponującym wynikiem jak na wagę stanowiska, które zajmuje.

Posiada również prywatne konto na Instagramie. Tam obserwuje go więcej, bo nieco ponad 5 tysięcy użytkowników aplikacji. Mężczyzna nie robi jednak problemów tym, którzy chcą go śledzić i akceptuje prośby o dołączenie do jego grona obserwujących.

4.8/5 (liczba głosów: 11)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top