Connect with us
paweł kozakiewicz
Fot. YouTube / Discovery Channel Polska

Telewizja

Paweł Kozakiewicz – co wiadomo o jednej z gwiazd „Złomowisko PL”?

Paweł Kozakiewicz – co wiadomo o kierowniku ze znanego programu „Złomowisko PL”? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na jego temat.

Kim jest Paweł Kozakiewicz?

Paweł Kozakiewicz jest doskonale znany szerokiej publiczności jako kierownik z programu „Złomowisko PL”.

W programie, jak i w samej pracy w Piotro-Stalu, zajmuje się zarządzaniem zespołem pracowników oraz odpowiada za dział auto kasacji oraz sprzedaż części.

Mężczyzna tak naprawdę nie ma w mediach społecznościowych jednoznacznej opinii. Jedni widzowie doskonale widzą, że odcinki są reżyserowane, a Kozakiewicz dobrze się w tym odnajduje i gra surowego kierownika dbającego o losy firmy. Inni jednak uważają go za gbura, który w wielu momentach przesadza ze swoimi reakcjami.

W programie Discovery najczęściej nie po drodze mu z pracownikiem Zbyszkiem. Pomijając fakt reżyserowania odcinków, panowie są w nich jak stare małżeństwo – kłócą się, ale kiedy przychodzi co do czego to podadzą sobie rękę.

Paweł Kozakiewicz – wiek, rodzina, dzieci

Kozakiewicz urodził się w 1977 roku, ma więc 44 lata.

O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Na kilku zdjęciach na prywatnym profilu pojawia się z tą samą kobietą, która zapewne jest jego partnerką.

Nic nie wiadomo jednak o dzieciach mężczyzny.

Co robi poza pracą?

Mało kto wie, że Paweł Kozakiewicz jest wiceprezesem zarządu! Chodzi o Stowarzyszenie Miłośników Miasta Radzymin i Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Zajmuje się ono rzecz jasna propagowaniem historii wojskowości ze szczególnym uwzględnieniem historii kawalerii i Bitwy Warszawskiej 1920. Organizuje też rekonstrukcje historyczne oraz kultywuje tradycje 201. Ochotniczego Pułku Szwoleżerów.

Więcej informacji można znaleźć na profilu Facebook stowarzyszenia – Ułanizradzymina.

Paweł Kozakiewicz w mediach społecznościowych

Niestety Kozakiewicz nie dzieli się chętnie swoim życiem w social media. Nie ma publicznego profilu na Facebooku, a na Instagramie co prawda jest obecny jako @p.kozakiewicz77, jednak nie ma tam żadnych zdjęć.

Kierownik z Piotro-Stalu ma za to bardzo popularny profil na YouTube. Tak naprawdę jest to profil wszystkich „Orłów Stalowego”, bowiem pojawiają się na nim reżyserowane, zabawne filmy mające na celu rozbawić widzów – wykorzystując oczywiście popularność zdobytą dzięki programowi Discovery. Nazwą kanału jest jednak „Paweł Kozakiewicz”. Poniżej możecie obejrzeć jedną z wielu produkcji ekipy.

4.5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top