Connect with us
piast gliwice fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Piast Gliwice w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Piastunek”?

Jak wygląda Piast Gliwice w grze FIFA 22? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje. „Piastunki” są całkiem ciekawym zespołem w grze jak na warunki PKO BP Ekstraklasy.

Jacy są najlepsi piłkarze Piasta Gliwice w grze?

Piast Gliwice w grze FIFA 22 jest całkiem ciekawą drużyną. „Piastunki” odnotowały bowiem trzy karty 70+, co w warunkach PKO BP Ekstraklasy jest naprawdę przyzwoitym wynikiem.

Najlepszym piłkarzem klubu z Gliwic w grze jest Damian Kądzior, który otrzymał ocenę ogólną 72. „Oczko” mniej od niego odnotował natomiast Frantisek Plach. „Overalla” 70 otrzymał natomiast Jakub Czerwiński, który dodatkowo otrzymał rzadką kartę.

Piast Gliwice w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Poza wyżej wspomnianym Plachem w grze EA Sports notowanych jest jeszcze dwóch bramkarzy Piasta. Obaj otrzymali brązowe karty. Jakuba Szmatułę oceniono na 62, a Karola Szymańskiego na 59.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pogoń Szczecin w grze FIFA 23. Jakie oceny dla "Portowców"?

Z obrońców najlepiej oceniony został wspomniany wyżej Czerwiński. Poza nim srebrne karty otrzymało jeszcze natomiast trzech defensorów. To oceniony na 67 Martin Konczkowski, Jakub Holubek z „overallem” 66 i Tomas Huk z taką samą oceną. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany Kądzior, który został oceniony znacznie lepiej niż pozostali zawodnicy tej formacji. Drugi najlepszy pomocnik, Patryk Sokołowski, otrzymał bowiem „overall” 67, a więc o 5 gorszy od Kądziora. Uwagę zwraca jeszcze rzadka srebrna karta Tomasza Jodłowca z oceną 66. Taką samą otrzymał zresztą Michał Chrapek. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Tej sytuacji do końca nie rozumiemy, ale po prostu zostawimy ją bez komentarza. EA Sports uważa, że w Piaście Gliwice mamy do czynienia z zaledwie jednym napastnikiem. Alberto Toril otrzymał ocenę 63 na rzadkiej tarczy.

Co jeszcze warto wiedzieć o Piaście Gliwice w FIFIE 22?

W Piaście Gliwice mamy do czynienia łącznie z 12 srebrnymi i 11 brązowymi kartami. Zaledwie 4 spośród nich są rzadkie – 2 srebrne i 2 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem „Piastunek” jest natomiast Arkadiusz Pyrka, który otrzymał 81 tempa. Pod tym względem Piast Gliwice nie wygląda dobrze na tle innych klubów – żaden inny zawodnik nie otrzymał bowiem oceny 80+ w tym aspekcie.

Piast Gliwice w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Frantisek Plach – 71
Jakub Szmatuła – 62
Karol Szymański – 59

Obrońcy:

Jakub Czerwiński – 70
Martin Konczkowski – 67
Jakub Holubek – 66
Tomas Huk – 66
Tomasz Mokwa – 63
Miguel Munoz – 58
Maksym Gendera – 57
Ariel Mosór – 55

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Zagłębie Lubin w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Miedziowi"?

Pomocnicy:

Damian Kądzior – 72
Patryk Sokołowski – 67
Tomasz Jodłowiec – 66
Michał Chrapek – 66
Kristopher Vida – 65
Tiago Alves – 65
Patryk Lipski – 65
Dominik Steczyk – 63
Arkadiusz Pyrka – 63
Michael Ameyaw – 59
Mateusz Winciersz – 55

Napastnicy:

Alberto Toril – 63

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top