Connect with us
Piotr Mróz
Fot. Instagram @piotrmroz1988

Telewizja

Kim jest Piotr Mróz, uczestnik programu „Taniec z gwiazdami”?

Jednym z uczestników 12. edycji telewizyjnego show Polsatu „Taniec z gwiazdami” jest Piotr Mróz. Zobaczcie, jakie informacje udało nam się zebrać na jego temat.

Kim jest Piotr Mróz?

Piotr Mróz wykonuje zawód aktora. Jest absolwentem Szkoły Aktorskiej H. i J. Machulskich przy PO Assitej w Warszawie (2012). Ukończył również Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu w 2015 roku.

Aktor w 2012 roku miał wypadek, który miał duży wpływ na jego dalsze życie. – Nigdy o tym nie mówiłem, ale w 2012 roku miałem w życiu prywatnym wypadek samochodowy, którego nie powinienem przeżyć. To mnie w dużym stopniu zmieniło i ukształtowało. Cieszę się życiem i mimo młodego wieku mam niesamowitą świadomość swojej śmiertelności – wyznał w rozmowie z Polsatem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Mężczyzna stara się czerpać z życia pełnymi garściami. Lubi podróżować, wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia wodę i wszystko co z nią związane – jedną z jego pasji jest kajakarstwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Kariera aktorska

Dotychczas aktora mogliśmy oglądać głównie w serialach. Zagrał też epizodyczną rolę w filmie „Listy do M. 3”. Występował w takich serialach jak „M jak Miłość”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” czy „Lekarze”. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu „Gliniarze” emitowanym na antenie Polsatu. Wciela się tam od 2016 roku w postać starszego aspiranta Jakuba Roguza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

– Kuba to postać nieoszczędzana, tragiczna, ale ciekawa do zagrania, bo niejednoznaczna i wielopoziomowa. Na wielu ludziach się zawiódł i życie doświadczyło go na wiele sposobów. Jego psychika wydaje się bardzo mocna, ale wewnętrznie jest to człowiek porozbijany. To tak, jak w życiu. Ile można dostać ciosów w plecy? Ile razy upaść na ziemię, wstawać i iść dalej? Tak widzę tę postać – tak o swojej postaci mówił Mróz w wywiadzie dla Polsatu.

Wiek, rodzina, dzieci

Piotr Mróz urodził się 19 marca 1988 roku, ma więc 33 lata. Pochodzi z Różana. To niewielkie miasto w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim, położone nieopodal Ostrołęki. Co ciekawe, aktor ma brata bliźniaka, który jest policjantem. Obecnie mieszka jednak oczywiście w Warszawie.

Serce aktora jest już zajęte. Jego partnerką jest modelka Agnieszka Wasilewska. Znają się od pięciu lat, a w związku są od 2019 roku. Para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oboje lubią spędzać aktywnie czas.

Para nie ma jeszcze dzieci, jednak aktor jest wujkiem i lubi chwalić się na Instagramie zdjęciami z dziećmi.

 

 

 

Piotr Mróz w mediach społecznościowych

Piotr Mróz obecny jest na Instagramie jako @piotrmroz1988. Jego aktywność śledzi 44,7 tys. fanów. Aktor chętnie dzieli się zdjęciami z pracy, a także z życia prywatnego. Ma również profil na Facebooku. Obserwuje go tam niespełna 10,5 tys. osób.

4.6/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top