Connect with us
Pola Gonciarz kim jest wiek skąd pochodzi twoja twarz brzmi znajomo
Fot. YouTube / @Polagonciarzmiczag

Telewizja

Pola Gonciarz. Kim jest uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Pola Gonciarz to nowy uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda aktorka? Z czego zasłynęła? Ile ma lat?

Kim jest Pola Gonciarz? To młoda aktorka

Wiele osób nie wie kim jest Pola Gonicarz. Okazuje się, że to coraz popularniejsza aktorka, która swoim niezwykłym talentem, wszechstronnością i zaangażowaniem zdobywa serca widzów oraz krytyków. Jej droga do kariery była pełna wyzwań i sukcesów, a przyszłość wydaje się być jeszcze bardziej obiecująca. Niezależnie od tego, czy wciela się w dramatyczne role, czy rozśmiesza publiczność komedią, jej obecność na scenie teatralnej jest zawsze godna uwagi. Pochodzi z Warszawy. Tam również się wychowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Gonciarz / miczag (@miczag)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Katarzyna Ucherska. Co wiadomo na temat polskiej aktorki?

Kariera

Najwięcej osób kojarzy ją z roli w serialu „Na dobre i na złe„. Gra tam postać Blanki. Wielu widzów polubiło bardzo mocno tę postać. Jednak Pola Gonciarz poza telewizją pojawia się również na deskach teatralnych. Poza tym jej osobę możecie podziwiać w kilku rodzimych produkcjach, takich jak film „Asymetria”, „Wesele”, czy „Marta Grall”. Aczkolwiek poza grą aktorską ćwiczy również warsztat wokalny. Zaśpiewała piosenkę Anny Marii Jopek podczas festiwalu w Opolu. Prawdopodobnie ten występ przetarł jej ścieżkę do udziału w super show Polsatu – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Gonciarz / miczag (@miczag)

Hobby

Warszawianka często w internecie pokazuje swoją wygimnastykowaną stronę. Okazuje się, że potrafi robić ze swoim ciałem naprawdę wiele. Jest bardzo gibka dzięki regularnym ćwiczeniom baletu. Poza treningami, śpiewem i grą aktorską znajduje czas na ukojenie w oczach swojego pieska. Mops imieniem Stefanek, to jej bliski przyjaciel oraz pocieszyciel w trudnych momentach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Violetta Arlak. Co wiadomo o znanej aktorce? Kariera, wiek, partner, dzieci

Pola Gonciarz – wiek, znak zodiaku

Pola Gonciarz to aktorka młodego pokolenia. Jednak ile ma lat? Pola Gonciarz urodziła się w 1998 roku. Oznacza to, że w tym roku kończy 25 lat. Jest z października, a więc jej znak zodiaku to waga. Osoby takie jak ona są nacechowane zauważalną charyzmą oraz pozytywnym podejściem do życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Gonciarz / miczag (@miczag)

Pola Gonciarz. Instagram, social media

Nowa uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest bardzo aktywna w social mediach, Prowadzi kanał vlogowy na YouTubie –  @Polagonciarzmiczag, a także swój Instagram. Nazwa jej profilu to @miczag.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Gliwa. Kim jest aktorka znana z serialu "Na Wspólnej"?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top