Connect with us
Popo Fame MMA
Fot. Instagram @popo_667

Sport

Piotr Węgrzyn. Kim jest Popo – nabytek Fame MMA od Xayoo Industries?

Fame MMA 11 już drugiego października. Jednym ze zdecydowanie najbardziej wyczekiwanych debiutantów jest Piotr Węgrzyn. Uwielbiany przez tysiące osób „Popo” jest bardzo ciekawą postacią, dlatego warto go poznać przed debiutem w największej freakowej federacji w Europie.

Kim jest Piotr Węgrzyn?

Zbliżająca się gala Fame MMA 11 to największe potwierdzone wydarzenie tego typu w 2021 roku. Federacja miała jednak pewien problem przy tworzeniu karty walk, ponieważ kilku ważnych zawodników po prostu opuściło Rafała Pasternaka, Krzysztofa Rozparę, Wojtka Golę i Michała Barona. Zostali oni skuszeni przez wschodzącą federację High League Malika Montany, która ma już za sobą pierwszą galę. Wystąpiło na niej czterech byłych zawodników Fame. Ponadto galę poprowadził Arkadiusz Pawłowski, który robił to na pierwszych ośmiu galach Fame MMA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Amadeusz "Ferrari" Roślik - co wiadomo o gwieździe Fame MMA?

Dlatego właśnie organizacja Fame MMA desperacko potrzebowała nowych nazwisk, gdyby w przyszłości kolejne osoby zdecydowały się od nich odejść. Z tego powodu na październikowej gali zobaczymy aż dziesięciu debiutantów. Jednym z nich będzie „Popo”. Pod tym pseudonimem kryje się 21-letni Piotr Węgrzyn, który jest bardzo znanym streamerem, a także członkiem grupy Xayoo Industries założonej przez Marcina Majkuta, którego zna chyba każda osoba w Polsce używająca platformy streamingowej Twitch.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Don Kasjo, gwiazda "Warsaw Shore" i Fame MMA?

Na Fame MMA 11 „Popo” zmierzy się z Mikołajem „Mixerem” Magdziarzem. Ciężko stwierdzić, który z zawodników będzie miał przewagę w tej walce i ostatecznie ją wygra, ponieważ obaj debiutują. Bukmacherzy wskazują jednak wyraźnie na zwycięstwo Piotra Węgrzyna. Mówi o tym kurs 1.22 przy aż 3.50 na jego rywala. Jedno jest jednak pewne. Będzie to odmiana stylu życia dla „Popo”, który dotychczas prowadził je zupełnie inaczej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Węgrzyn (@popo_667)

Piotr Węgrzyn – młodość, waga, rodzina

Piotr Węgrzyn przyszedł na świat 28 lutego 2000 roku, więc do oktagonu Fame MMA wejdzie jako 21-latek. Obecnie mieszka w Mielcu. W młodości był łobuzem. Na streamach opowiada o przeróżnych nielegalnych akcjach, które robił z kolegami w czasach szkolnych. Z ciekawych rzeczy o nim, możemy się dowiedzieć, że uwielbia sowy, nienawidzi oglądać swoich materiałów, a po zakończeniu przygody z Twitchem chciałby pracować jako piekarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 11 - wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Nie znamy jego wagi, ponieważ ta zostanie ujawniona przy okazji oficjalnego ważenia przed Fame MMA 11: Fight Club. Jeśli chodzi o związek, dużo mówi się o tym, że mężczyzna możliwie wszedł w relację z Dagmarą Szewczyk. Z tą samą Dagmarą Szewczyk, która stała się pośmiewiskiem internetu przy okazji pojedynku z Zusje na Fame MMA 8. Ponadto „Popo” czasami wspomina na streamach swoją byłą dziewczynę, która zerwała z nim po tym, jak nie odpisał jej na wiadomość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Węgrzyn (@popo_667)

 

21-latek ma siostrę, która jest częstym tematem jego „pogadanek” na Twitchu. Od Popo możemy się dowiedzieć na przykład tego, że jest ona ogromną fanką Billie Eillish.

Popo w mediach społecznościowych

Piotr Węgrzyn posiada konto na Instagramie, które jest obserwowane przez ponad 150 tysięcy osób. Nie jeden influencer próbujący zarobić na siebie na tej platformie, zrobiłby wszystko, aby mieć takie zasięgi. 21-latek nie robi sobie jednak z tego żadnego wrażenia. Świadczy o tym zaledwie siedemnaście postów od 2017 roku. Ponadto wliczają się w to dwa posty związane z Fame MMA. Ci, którzy śledzili historię „dramy” pomiędzy federacją, a Anielą „Lil Masti” Bogusz, wiedzą, że ich dodanie jest zapisane w kontrakcie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

„Popo” zdecydowanie bardziej woli się udzielać w miejscu najbliższym jego sercu, a także rodzinie Xayoo Industries. Chodzi oczywiście o platformę streamingową Twitch, gdzie mężczyzna udziela się zdecydowanie bardziej. Budzi to zainteresowanie 330 tysięcy osób, które śledzą jego profil. Oczywiście ponadto możemy go usłyszeć na kanale prowadzonym przez Xayoo, który jest jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Jego ekipa często łączy się przez aplikacje do rozmów, czyli Team Speak i Discord, by wspólnie prowadzić streamy. Oczywiście im bliżej do walki z Mixerem, tym mniej Węgrzyn będzie się udzielać, ze względu na przygotowania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Węgrzyn (@popo_667)

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top